Kalėjimų departamento pareigūnai susekė negrįžusį nuteistąjį | kl.lt

KALĖJIMŲ DEPARTAMENTO PAREIGŪNAI SUSEKĖ NEGRĮŽUSĮ NUTEISTĄJĮ

  • 1

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai ketvirtadienį sulaikė atvirosios kolonijos nuteistąjį Vaidą Jurevičių.

Jo paieška buvo paskelbta po to, kai lapkričio 21 d. nustatytu laiku negrįžo į įkalinimo įstaigą po trumposios išvykos į namus.

Pasišalinusių iš laisvės atėmimo vietų nuteistųjų paieška įprasta tvarka perduodama policijai, tačiau ją vykdo ir Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai.

Šįkart jie susekė, kad V. Jurevičius gali slapstytis Molėtuose ir panaudoję surinktus žvalgybinius duomenis sėkmingai jį sulaikė.

Pasišalinusį nuteistąjį grąžino į bausmės atlikimo vietą ­– Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją.

GALERIJA

  • Kalėjimų departamento pareigūnai susekė negrįžusį nuteistąjį
  • Kalėjimų departamento pareigūnai susekė negrįžusį nuteistąjį
Kalėjimų departamento nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Naudinga info

Radarų sistemoje yra matomas žmogus priemęs šiuos kompotus į save. Žmonės visai nesusigaudo kas vyksta, pvz. padirbtą pasą gavus iš medikų, tipo atseit kompotuotas o iš tikro ne. Sistema parodys kad toks ir toks žmogus jo lokacija nematoma, duomenys tai juk viskas yra, kokia poliklinika ar kioskelis atliko tuos veiksmus, kodėl juos pagaudavo? užduokit sau šitą klausimą. čIA JOKS žmogus niekam nesigirs kad tokį pasą turi, beprotybė būtų...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS