Kaune sulaikytas vienas iš Pravieniškių pabėgęs nuteistasis, kito bėglio paieška tęsiama | kl.lt

KAUNE SULAIKYTAS VIENAS IŠ PRAVIENIŠKIŲ PABĖGĘS NUTEISTASIS, KITO BĖGLIO PAIEŠKA TĘSIAMA

  • 3

Teisingumo viceministras Elanas Jablonskas šeštadienio vakarą pranešė, kad sulaikytas vienas iš Pravieniškių pataisos namų pabėgęs nuteistasis. Kito bėglio paieška vis dar tęsiama.

Apie sulaikymą E. Jablonskas informavo socialiniame tinkle „Facebook“. „Skubu pasidalinti žinia! Vienas iš kalėjimo bėglių sulaikytas. Ačiū policijos pareigūnams už atliktą darbą. Antro bėglio paieškos tęsiamos. Detalesnė informacija vėliau. Jei turite  bet kokios informacijos – praneškite 112!“ – socialiniame tinkle rašė E. Jablonskas.

E. Jablonskas portalo kauno.diena.lt žurnalistams patvirtino, kad Kaune sulaikytas Egidijus Žilinskas.

„Už didelę pagalbą dėkojame Kauno pareigūnams“, – teigė E. Jablonskas, kuris neseniai buvo laikinasis Kauno pareigūnų vadovas.

Elanas Jablonskas. Justinos Lasauskaitės nuotr.

Apie sulaikytą nuteistąjį informavo ir Kauno policijos atstovai. „Šeštadienį 18.40 val. Kaune, Partizanų gatvėje esančiame bute, tikrindami galimas pabėgusių asmenų buvimo vietas bei gaunamą informaciją iš gyventojų, Kauno apskrities policijos Patrulių rinktinės pareigūnai sulaikė vieną iš įkalinimo įstaigos pabėgusių asmenų, gimusį 1996 metais. Sulaikomas jis nebėgo ir nesipriešino. Šiuo metu jis pristatytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę. Kito vyro paieškos veiksmai toliau tęsiami“, – portalui kauno.diena.lt situaciją komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė.

Kaip skelbta anksčiau, penktadienį iš Pravieniškių pataisos namų pabėgo du nuteistieji, buvo vykdoma jų paieška, pasitelktas ir pasieniečių sraigtasparnis. Kaip pranešė Kalėjimų departamentas, Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos pareigūnai naktį per vaizdo kameras pastebėjo du asmenis perlipančius tvorą ir nubėgančius į mišką. Nustatyta, kad du nuteistieji savavališkai pasišalino iš įkalinimo įstaigos.

Kalėjimų departamento nuotr.

Departamentas skelbia, kad bausmę atliekantys drausmės grupės nuteistieji Egidijus Žilinskas, gimęs 1996 metais, ir Rolandas Kazakevičius, gimęs 1974 metais, iš pataisos namų bendrabučio patalpos pasišalino išlaužę lango grotas ir po to perlipo per įstaigos apsaugos perimetro tvorą.

Primename, kad Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Dainius Sušinskas portalui kauno.diena.lt anksčiau patikslino, jog pabėgimas konstatuotas apie 3 val. nakties. Abu bėgliai šiuo metu buvo drausmės grupėje, į kurią patenkama už blogą elgesį bei nusižengimus.

E. Žilinskas, atvežtas į šios įkalinimo įstaigos 3-ąjį sektorių tik šių metų sausį, yra kaunietis. R. Kazakevičius, kuris šiame sektoriuje – nuo 2020-ųjų gruodžio, – iš Klaipėdos.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Ir ka kad pabego

Turejo teise.Pabludins ir grys

Netikiu

Kad pabėgo "atsitiknai".... nejuokinkit..

Kopustas.

Nu va, ką ir buvau minėjes jog nei kiek neabejoju jog juos suras. Gera pradžia puse darno, ir antras bus surastas, čia tik laiko klausimas kada. Nu ir vėl pasikartosiu jog jie nubaudė tik patys save, šitam Kandonui Pripajalins lyšnų metų patupėt Gaidyne ant laktos kurių galėjo ir nebūt. Jis buvo beveik Dembelis, Dabar jam Dembelio jau ilgai nematyt...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS