Pareigūnams įkliuvo į lauko virtuvės sieną atsitrenkęs „Chrysler“ vairuotojas | kl.lt

PAREIGŪNAMS ĮKLIUVO Į LAUKO VIRTUVĖS SIENĄ ATSITRENKĘS „CHRYSLER“ VAIRUOTOJAS

  • 0

Praėjusią savaitę, gruodžio 30 – sausio 5 dienomis, Kauno policijos pareigūnai tikrino, kaip transporto priemonių vairuotojai ir pėstieji laikosi Kelių eismo taisyklių.

Nustatyta trylika vairuotojų, kurie vairavo transporto priemones, vartoję alkoholio. Dvylikai vairuotojų nustatytas lengvas girtumo laipsnis, vienam – vidutinis. Sausio 1 d. apie 8.50 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, Rudžių kaime, neblaivūs asmenys automobiliu „Chrysler“ atsitrenkė į lauko virtuvės sieną, išlipę apžiūrėjo ir pasišalino. Minėtą automobilį pareigūnai pastebėjo Truskavos kaime. 33 m. vairuotojas kalbėjo nerišliai, patikrinus jo blaivumą alkotesteriu, nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,15 prom. Pasiteiravus, ar neįvyko joks eismo įvykis, pastarasis neslėpė automobiliu atsitrenkęs į kažkokią sieną ar akmenų krūvą.

Pareigūnai išaiškino ir tris neblaivius dviračių vairuotojus. Sausio 1 d. apie 15.30 val. Kėdainių rajone, Juciūnų kaime, 40 m. vyras vairavo dviratį būdamas neblaivus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,79 prom.

Praėjusią savaitę pareigūnai užfiksavo 25 pėsčiųjų padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Vakar, sausio 5 d., organizuotos priemonės, skirtos tiek neblaiviems vairuotojams, tiek ir leistiną greitį viršijantiems asmenims nustatyti. Popietę Kauno mieste ir rajone blaivumas patikrintas 468 vairuotojams. Nustatyti keturi pažeidimai. Vienam vairuotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,46 prom.), vienam dviratininkui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,57 prom.), vienas vairuotojas vairavo transporto priemonę nesegėdamas saugos diržo bei dar vienas asmuo sėdo vairuoti motociklą be valstybinio numerio ženklo ir be draudimo. Penki vairuotojai taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo leistinos normos (0,08 prom., 0,13 prom., 0,23 prom., 0,34 prom., 0,37 prom.).

Vakare, vykdant leistino greičio kontrolę, nustatyta vienuolika pažeidimų. Devyni vairuotojai viršijo leistiną greitį daugiau nei 20 km/val., bet ne daugiau nei 30 km/val. Už tai numatyta bauda nuo 30 iki 90 eurų. Dar vienas vairuotojas viršijo leistiną greitį daugiau kaip 30 km/val., bet ne daugiau kaip 40 km/val. Už tai numatyta bauda nuo 120 iki 170 eurų. Taip pat užfiksuotas vienas greičio viršijimo atvejis, kuomet nustatytas leistinas greitis viršytas daugiau nei 50 km/val. Vakar apie 19.40 val. Kaune, Tunelio gatvėje, kur leistinas greitis 50 km/val., automobiliu BMW važiuota 107 km/val. 44 m. vairuotojui paskirta 225 eurų bauda ir vieno mėnesio teisės vairuoti atėmimas.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo vienas eismo dalyvis (pernai iki sausio mėnesio pabaigos – keturi), dar keturiolika sužeisti (pernai – 50).

GALERIJA

  • Pareigūnams įkliuvo į lauko virtuvės sieną atsitrenkęs „Chrysler“ vairuotojas
  • Pareigūnams įkliuvo į lauko virtuvės sieną atsitrenkęs „Chrysler“ vairuotojas
  • Pareigūnams įkliuvo į lauko virtuvės sieną atsitrenkęs „Chrysler“ vairuotojas
  • Pareigūnams įkliuvo į lauko virtuvės sieną atsitrenkęs „Chrysler“ vairuotojas
  • Pareigūnams įkliuvo į lauko virtuvės sieną atsitrenkęs „Chrysler“ vairuotojas
Policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS