Šūviai Domeikavoje: svečias iš Oslo – areštinėje, jo dėdė – ligoninėje | kl.lt

ŠŪVIAI DOMEIKAVOJE: SVEČIAS IŠ OSLO – AREŠTINĖJE, JO DĖDĖ – LIGONINĖJE

  • 11

Antradienio vidurdienį vienoje iš judriausių pakaunėje esančios Domeikavos gatvių aidėjo šūviai. Pirminiais duomenimis, santykius aiškinosi ne per seniausiai iš Norvegijos į tėvynę grįžęs 34-erių emigrantas ir 55-erių jo dėdė, turėjęs leidimą laikyti šaunamąjį ginklą.

Apie tai, kad Domeikavos Kauno gatvėje pro nuosavo namo langą šaudo vyras, Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta 10.40 val.

Kaip portalui teigė vietiniai gyventojai, šaulio auka galėjo tapti bet kas: tiek kaimynai, tiek vežimėlius su mažyliais šioje gana judrioje gatvėje mėgstančios vežioti jų mamos.

Policija praneša įvykio vietoje sulaikiusi du neblaivius (2,23 ir 1,79 prom. alkoholio) asmenis.

Pirminiais duomenimis, girtesnis buvo vos prieš porą savaičių iš Norvegijos, kurioje gyveno pastaruosius dvejus metus, grįžęs ir savo tėvui, šiuo metu apsistojusiam pas sugyventinę, priklausančioje šio namo dalyje apsistojęs 34-erių vyras.

Anot portalo pašnekovų, jo 55-erių dėdę pareigūnai rado nukritusį nuo laiptų. Pastarąjį, įtarus kaklo traumą, išsivežė greitosios medikai. Jo sūnėną – policija.

Šios suvestinėse teigiama, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, už ką gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų. Nors vyresnysis iš vyriškių įvykio vietoje rastą pistoletą laikė legaliai. Ginklas po šio incidento iš jo paimtas.

Anot vietinių gyventojų, anksčiau pistoleto savininkas turėjo ir šeimą, ir verslą, dėl kurio, greičiausiai, ir gavo leidimą legaliai laikyti ginklą, kuriuo galimai tą vidurdienį gynėsi ir nuo kitoje namo dalyje apsistojusio sūnėno. Jiedu dažnai konfliktuodavo. Ypač išgėrę. O sprendžiant iš alkoholio promilių, tą vidurdienį konstatuotų judviejų organizmuose, sūnėno sugrįžimo į tėvynę šventimas užsitęsė.

Pastarasis po šio incidento atsidūrė policijos areštinėje. Su portalu kauno.diena.lt bendravę Domeikavos gyventojai neatmeta, kad jis galėjo ne tik jėga nuginkluoti dėdę, bet ir nustumti šį nuo laiptų. Dėdės patirta trauma, pirminiais duomenimis, ne iš lengvųjų – jis paguldytas į ligoninę.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Aaa

Straipsnis visiska nesamone kaip jie taip sumasto geras klausimas is tirsciu tiek pribure

#

Reikėjo dar "svečią" iš Oslo norvegu pavadinti.... Žurnaliugų kvailumui šiai dienai ribų nėra...

Jooooooooooooooo \\\\\.../////

Tik turi iškelt baudžiamą bylą ir nuteist tą suskį ralia laisvės atėmimo bausme,nes jis ginklą atėmė jega ir pradėjo šaudynes.Čia 482 straispnis negalioja.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS