Kelyje Kaunas–Prienai – stipri kaktomuša: trys žmonės perduoti į medikų rankas Pereiti į pagrindinį turinį

Kelyje Kaunas–Prienai – stipri kaktomuša: trys žmonės perduoti į medikų rankas

2026-02-12 09:29 klaipeda.diena.lt inf.

Kelyje Kaunas–Prienai ketvirtadienio rytą susidūrė du automobiliai. Trys žmonės perduoti į medikų rankas.


<span>Kelyje Kaunas–Prienai – stipri kaktomuša: trys žmonės perduoti į medikų rankas</span>
Kelyje Kaunas–Prienai – stipri kaktomuša: trys žmonės perduoti į medikų rankas / Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Pasak Alytaus apskrities pareigūnų, pranešimas apie avariją Pakuonio seniūnijos teritorijoje buvo gautas vasario 12 d. apie 8 val.

Pirminiais duomenimis,  „Seat“ markės automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su „Škoda“. „Škoda“ automobiliu važiavo du žmonės – vairuotojas ir keleivis, o „Seat“ – vienas žmogus – vairuotojas.

Visi trys žmonės perduoti į medikų rankas ir išvežti į Kauno klinikas. Galimai, avarija įvyko dėl apsunkintų oro sąlygų. Važiuojamoji kelio dalis yra slidi. Tikėtina, kad „Seat“ vairuotojas to neįvertino ir nepasirinko saugaus važiavimo greičio.

Tapote įvykio liudininku, užfiksavote įvykį? Rašykite mums adresu [email protected] arba spauskite čia.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų