Liudininkė apie gyvybę nusinešusią avariją: keleivį gaivino ir praeiviai | kl.lt

LIUDININKĖ APIE GYVYBĘ NUSINEŠUSIĄ AVARIJĄ: KELEIVĮ GAIVINO IR PRAEIVIAI

  • 12

Vėlų sekmadienio vakarą A. Baranausko gatvėje, netoli prekybos centro „Šilas“, įvyko kraupi avarija. Girto vairuotojo vairuojamas automobilis „Audi A4“ rėžėsi į pakelės medį, o tuomet kliudė šviesoforą. Per avariją žuvo jaunas keleivis. Liudininkė Rugilė portalui kauno.diena.lt. papasakojo daugiau sukrečiančios nelaimės detalių. 

Netoli nelaimės, per kurią žuvo 21-erių keleivis, o girtas „Audi A4“ vairuotojas buvo sužalotas, vietos gyvenanti Rugilė pasakojo, kad su draugais sekmadienio vakarą žiūrėjo filmą ir išgirdo didelį garsą, kuris privertė žvilgtelėti pro langą. Tuomet liudininkė išbėgo į lauką. Čia, anot moters, nelaimės vietą jau buvo apstoję žmonės.

„Iš automobilio ištrauktą keleivį, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, žuvo nelaimės metu, praeivė bandė gaivinti. Ji darė širdies masažą iki tol, kol atvyko greitoji medicinos pagalba. Kitas vyras keleiviui pirštus buvo įkišęs į burną. Keleivio veidas jau buvo pamėlęs, jo kūnas nerodė jokių gyvybės ženklų, – siaubingus vaizdus prisiminė kaunietė. – Medikai taip pat intensyviai darbavosi apie 20-30 minučių“.

Rugilė pasakojo, kad vairuotojas visą laiką buvo susiėmęs už galvos ir klausė, kaip jo draugas, kodėl tokia nelaimė išvis nutiko. 

„Kauno dienos“ skaitytojo ir grupės „Kur stovi policija Kaune“ „Facebook“ nuotr.

„Vairuotojas ir gyvas likęs keleivis patyrė šoką. Paniką ir siaubą išgyvenantį vairuotoją apsikabinau ir guodžiau, kalbėjausi su juo. Jis niekur nenorėjo būti išvežtas, kol nesužinos, kaip jo draugas, – pasakojo moteris, galiausiai automobilio vairuotoją palydėjusi į medikų automobilį. – Net nebūčiau pamaniusi, kad avarijos kaltininkas yra apgirtęs – jis nesielgė tarsi chuliganas. Tačiau priėjus arti vos jautėsi alkoholio kvapas: jauni vaikinai buvo tikrai nedaug išgėrę.“


Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties direktoriaus pavaduotoja medicinai Ilona Kajokaitė portalui pirmadienio rytą pasakojo, kad į nelaimę vyko trys medikų ekipažai. Pirmasis ekipažas į avarijos vietą atvyko per 4 - 5 minutes po iškvietimo. 

„Sužalojimai buvo kraupūs, trauma buvo nesuderinama su gyvybe, – komentavo I. Kajokaitė. – Liudininkai keleivį ištraukė iš automobilio, paguldė ant gatvės. Tuo momentu, kai atvyko medikai, asmuo nebuvo gaivinamas. Medikai jauną žmogų gaivino 20 - 30 min.“

Primename, kad 21-erių vyro vairuojamas automobilis „Audi A4“ rėžėsi į  pakelės medį, tada į šviesoforą, o po smūgio lengvasis automobilis liko visiškai sumaitotas.

Į incidento vietą nedelsiant suvažiavo tarnybos – pareigūnai, ugniagesiai ir medikai.

Nelaimės vakarą buvo pranešta, kad „Audi“ vairuotojas, kuriam pareigūnai nustatė 1,09 promilės girtumą, ir dar vienas 21-erių keleivis sužaloti. Ryte policijos pareigūnai patikslino, kad vairuotojas buvo nuvežtas į gydymo įstaigą, o kitas keleivis per nelaimę nenukentėjo.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, pareigūnai aiškinasi avarijos aplinkybes.

 

GALERIJA

  • Liudininkė apie gyvybę nusinešusią avariją: keleivį gaivino ir praeiviai
  • Liudininkė apie gyvybę nusinešusią avariją: keleivį gaivino ir praeiviai
  • Liudininkė apie gyvybę nusinešusią avariją: keleivį gaivino ir praeiviai
  • Liudininkė apie gyvybę nusinešusią avariją: keleivį gaivino ir praeiviai
  • Liudininkė apie gyvybę nusinešusią avariją: keleivį gaivino ir praeiviai
„Kauno dienos“ skaitytojo ir grupės „Kur stovi policija Kaune“ „Facebook“ nuotr.
Gairės: avarija, avarija LT, eismo nelaimė, rėžėsi į kelio ženklą, LNK1
Rašyti komentarą
Komentarai (12)

MindOfGod

Šitoje baisioje situacijoje mane nustebino žmonių neabejingumas. Pagarba tai merginai ir vaikinui, kurie ėmėsi atsakomybės gaivinti, kai tik pastebėjo, kad nukentėjusysis nekvėpuoja. Po to medikų ryžtingumas ir kovojimas dėl vaikino gyvybės iki paskutinės akimirkos. Iš tiesų mes turim tylių, nesiafišuojančių didvyrių, kurių neįvertiname, o eterį užgožia skandalai ir negatyvas.

Rolandas

Ei komentatoriai, kokie jūs visdėlto šlikštynės, žuvo jaunas vyras, o jūs, gėrė, lėkė, kvatojo!!! Neturit ką užjaučiančio parašyt, tai ir nerašykit savo sapalionių!!!

Algelis

Visi zmones kas ten buvo, tikri saunuoliai, atsitikus nelaimei, niekas nezinojo del ko ji ivyko. Viskas vyko labai greitai ir organizuotai, vieni lipo duris, tiekas sveiki galetu islipti is automobilio, kiti lupo kapota, kad atjungti akumuliatoriu nes pradejo begti benzinas. O tam komentatoriu ( ar komentatorei Al) tai galiu pasakyti tik tiek, niekas suzeistojo nejudino, o tik stebejo jo bukle ir kai pastebejo, kad nebekvepuoja greitosios pagalbos budincio liepimi buvo istrauktas ir pradeta daryti sirdies masazas, pagarba tai merginai kuri dare masaza iki paskutines minute kol atvyko greitoji ir pereme nukentejusi gaivinimui.. Taip kad Al gerai pamastyk ka rasai del savo tyrimu, paimkim kita varianta, nieko niekas nedro ir zmogus mirsta, gal tada taip pat tyrima reiktu pradet, del nieko nedarymo, nes jei kas padarytu gal zmogus isgyventu..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS