Viltys dėl mažesnio avaringumo bliūkšta? Naująjį tiltą jau paženklino eismo nelaimė | kl.lt

VILTYS DĖL MAŽESNIO AVARINGUMO BLIŪKŠTA? NAUJĄJĮ TILTĄ JAU PAŽENKLINO EISMO NELAIMĖ

  • 15

Ketvirtadienio rytą Kaune atidarius naujai pastatytą tiltą per Nerį, skirtą padidinantį eismo pralaidumą Ispandijos pl., džiaugtasi, kad padidės eismo saugumas, kad magistralėje ties Kaunu mažės eismo spūsčių. 

Vis tik nepraėjo nė valanda kaip ant naujojo, trečiojo A. Meškinio tilto, kaip pranešė vairuotojai, įvyko avarija.

„Avarija tik įvažiavus ant naujai atidaryto tilto. Lengvoji susikalė su fūra“, – apibūdinamas įvykis. Nuotraukose matyti apgadintas lengvasis automobilis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtoja portalui kauno.diena.lt teigė, kad pareigūnams apie šią avariją nebuvo pranešta. Policijos informuoti nebūtina, jeigu per įvykį nebūna sužalojami žmonės ir vairuotojai sutaria dėl kaltės.

Pareigūnės duomenimis, įvykių ant naujojo tilto neužregistruota iki pat vakaro.

„Statykit, ką norit, platinkit, kiek norit, nuo debilų nepadės niekas“, – apie vairuotojų neatidumą pasisakė vienas internautų.

Rekonstruojama Islandijos pl. atkarpa su minimais tiltais yra intensyviausias kelio ruožas Lietuvoje, pirmieji du tiltai pritaikyti dvigubai mažesniems srautams.

Kaune atidarytas naujasis tiltas per Nerį

Vilmanto Raupelio, E. Ovčarenko/BNS nuotr.

Skaičiuojama, kad nuo Biruliškių sankryžos iki „Via Baltica“ eismo intensyvumas siekia iki 78 tūkst. automobilių per parą.

Nerimą šioje vietoje kėlė ne tik avaringumas, bet ir senųjų tiltų būklė. Atidarius naująjį, vidurinysis po pusmečio bus uždarytas, demontuotas ir pastatytas iš naujo. Vėliau bus tvarkomas ir dar vienas, kaip ir kelio atkarpa nuo Biruliškių iki Jonavos g. Visų numatytų pabaiga planuojama 2027 m.

Įgyvendinus visą Islandijos pl. projektą bus atskirti skirtingo greičio režimo transporto srautai, nes tranzitinis transportas bus atskirtas nuo vietinio.

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

to atsakau nėra

ačiū bukesniam paaiškinus bukam. Žinoma nuvažiuosiu, bet tas kas jau dabar važiuoja galėtų suprasti, gal ir avarija dėl to įvyko. Tie projektantai taip pribraižo zigzagų, kad neapėjęs pėsčias tikrai teisingai nepravažiuosi

Baronas \\\\\.../////

naujus vartus pamatęs irgi surtinka ir ragais į sulpą atsitrenkia.___Užsižiopsojo,naujena.

:D - nevaidink gaidelio

Aiškesnė nuotrauka ,o dar geriau NAUJA CHEMA butų tik į naudą , nes matai , gaiduk , ne visi važiuoja tik VIENA JUOSTA ir TIK TIESIAI ...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS