Neaptarnauta pirkėja be kaukės įsisiautėjo: spjaudėsi, laidė keiksmus, mėtė produktus | kl.lt

NEAPTARNAUTA PIRKĖJA BE KAUKĖS ĮSISIAUTĖJO: SPJAUDĖSI, LAIDĖ KEIKSMUS, MĖTĖ PRODUKTUS

  • 93

Filmuota medžiaga, it virusas plintanti feisbuke, prasideda ramiu prekybos centro „Iki“ apsaugos darbuotojos raginimu padėti prekes ir palikti parduotuvę. Tačiau tai, kas įvyko konfliktui įsibėgėjus, atima žadą.

Vaizdo įraše matyti, kad pirkėja išsirinktų produktų nepadeda, su jais bando išeiti, kaip galima suprasti, už juos nesumokėjusi. Portalui kauno.diena.lt prekybos centro „Iki“ atstovė žiniasklaidai Vaida Budrienė patvirtino, kad pirkėja iš parduotuvės buvo išprašoma dėl to, kad nedėvėjo privalomos apsauginės kaukės.

„Ar tu man dar trukdysi, šiukšle?“ – tokių žodžių sulaukia apsaugos darbuotoja.

Į konfliktą įsijungia kita pirkėja. Į jos pastabą, kad triukšmą keliančią, kaukės nedėvinčią moterį reikia perduoti policijai, įsiaudrinusi pirkėja replikuoja: „Į subinę reikia priduoti“. Ir ima reikalauti, kad moteris nusiimtų kaukę.

Toliau seka špygos, spjaudymaisi, produktų mėtymas. Už šiuos veiksmus įsisiautėjusi pirkėja sulaukia netikėtos pašalinės moters, į kurią taip pat buvo spjauta, reakcijos. Ji maišeliu bando trenkti per galvą, kelis kartus spiria.

Ar tu man dar trukdysi, šiukšle?

Neapsieita ir be keiksmažodžių iš kaukės nedėvėjusios moters pusės.

Portalas kauno.diena.lt dėl šio konflikto susisiekė su Kauno policijos atstovais.

„Savaitgalį pranešimų apie konfliktą parduotuvėje „Iki“ negauta arba pranešime nebuvo pateiktas tikslus parduotuvės pavadinimas“, – tikino Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Policijos atstovės teigimu, už kaukės nedėvėjimą vaizdo įraše užfiksuotai moteriai gresia administracinė atsakomybė. Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad dėl privalomų nurodymų nesilaikymo gresia nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų baudos, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos. Jeigu bauda sumokama per 15 kalendorinių dienų, taikoma pusė minimalios baudos.

„Kokia nuobauda būtų skiriama dėl pačio konflikto, priklauso nuo visų surinktų aplinkybių ir gautų pareiškimų“, – detalizavo O. Vaitkevičienė.

„Iki“ atstovė žiniasklaidai V. Budrienė portalui kauno.diena.lt patikslino, kad įvykis nutiko pavasarį parduotuvėje „Iki Kretinga“. „Pirkėja siautėjo, buvo iškviesta policija, kuri sulaikė pažeidėją ir surašė protokolą“, – sakė V. Budrienė. 

Rašyti komentarą
Komentarai (93)

Anonimas

Paskaičiau komentarus, tai kai kurie komentatoriai realiai tokie patys, kaip ta moteriškė, jei suprantat ką noriu pasakyt. Kad ir "Kopustas" skelbiasi, kad yra gydytojas, o jau tooookias nesamonės dėl diagnozės "nustatė"- dauno sindromas? (net veido nerodo tame video). Autizmas? Ir jau i psichūškę uždarinėt užautizmą? Kopustas aiškiai nesuvokia net ką šneka (ir rašo irgi tragiškai). O moteris video tai žinoma, kad psichinė ligonė, tai akivaizdu. Arba "vaiva" ką parašė- vaiva realiai tokia pat, kaip moteris video. Reiktų Kauno Dienai irgi leist komentuot tik tada, kai vartotojas užsiregistravęs (kaip pvz 15min), Tai psichinių ligonių bent jau čia, o gal net ir parduotuvėse, būtų mažiau.

stasas

matosi moteriske su protu nesveika liaudies patarle lenk durniu kuo toliau neprasidek galinetis katrie prasideda dar durnesni ir uz ta durniu

Kopustas.

Perziurejau video, as esu Gydytojas ir siai moteriai nustaciau Autismo bei Dauno Sindromo Diagnoze, nu ka, ligone nu. Pirmeusiai tai ja reiketu uzdaryti i Naujaja Vilnia, ten yra Profiasonalus Durnynas ir zmones ten tikrai tokie kaip, kad sita moteris. Manau jog Nepagydy, bet apgydyt sia moteri tikrai galima.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS