Neblaivų lėktuvo keleivį pasieniečiai tramdė antrankiais ir dujomis | kl.lt

NEBLAIVŲ LĖKTUVO KELEIVĮ PASIENIEČIAI TRAMDĖ ANTRANKIAIS IR DUJOMIS

  • 4

Ketvirtadienio vakarą iš Airijos į Kauną skridusį neblaivų keleivį pasieniečiams teko tramdyti antrankiais ir ašarinėmis dujomis.

Kaip pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba, vėlai vakare Kauno oro uoste dirbę pasieniečiai iš skrydžių valdymo darbuotojų gavo informacijos apie neblaivų chuliganiškai besielgiantį keleivį, skridusį iš Airijos

miesto Šanono į Kauną.

Lėktuvui nusileidus Kaune į jį pakilo du pasieniečiai. Sunkiai ant kojų bepastovintis 35-erių Šakių rajono gyventojas iš orlaivio buvo išvestas pirmas.

Nusileidus trapu ir beeinant į užkardos patalpas neblaivus vyras pradėjo priešintis pasieniečiams, vienam jų bandė smogti į veidą, keikėsi.

Panaudoję fizinę jėgą ir antrankius VSAT pareigūnai chuliganą uždarė į laikino sulaikymo kamerą. Čia Šakių rajono gyventojas toliau garsiai plūdosi, daužė duris, suplėšė gulto apmušalą.

Agresyvų vyrą bandžiusiems apraminti pasieniečiams teko panaudoti fizinę jėgą ir ašarines dujas. Tuomet Šakių rajono gyventojas kiek aprimo.

Atvykę Kauno policijos pareigūnai chuliganui nustatė 1,91 promilės girtumą. Penktadienį apie 1 val. policininkai jį iš Kauno oro uosto užkardos išsivežė į komisariatą tolesniems veiksmams atlikti.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Čiubaka

atbaladot normaliai reikėjo

Jonas

Idomi taktika aviakompaniju. Isgerusiu i lektuva nepriima, bet paciame lektuve pilk kiek nori, nes jiems svarbus tik pelnas, nors po to kencia kiti keleiviai, na ir kaip matome pareigunai...

Rugile

Bet juk girtu i lektuva neileidzia. Reiskia prisigere lektuve, reikejo neparduot svaigalu tokiam, juk turejo matyti stiuardeses.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS