Nelaimė renovuojant daugiabutį: po lūžusiais pastoliais atsidūrė du statybininkai | kl.lt

NELAIMĖ RENOVUOJANT DAUGIABUTĮ: PO LŪŽUSIAIS PASTOLIAIS ATSIDŪRĖ DU STATYBININKAI

  • 3

Šiandien ryte nukrito vieno renovuojamo Kėdainių penkiaaukščio pastoliai su darbininkais.

Bendrajam pagalbos centrui apie šią nelaimę Kėdainių P.Lukšio gatvėje buvo pranešta 9.08 val. Skambino moteris, kuriai apie tai telefonu pranešė šį įvykį per langą matęs vyras. Iš jo pranešėja suprato, kad po nuolaužomis yra prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą išskubėję Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai portalui kauno.diena.lt teigė radę du nelaimėlius, kurie jau buvo iš po nuolaužų išsikapstę. Vieną iš jų teko padėti greitosios medikams nunešti iki šių automobilio.

Šį penkiaaukštį renovuoja Šiaulių bendrovė „MNTO statyba“. Jos vadovas Mindaugas Pranauskas, nedelsiant išskubėjęs į įvykio vietą, portalui kauno.diena.lt teigė, kad nieko rimto neatsitiko – niekas nežuvo. Jis buvo linkęs akcentuoti, kad krista tik iš pirmo aukšto. Ir tik susitrenkta. O visa kita buvo, kaip ir priklauso, – ir šalmas, ir visiškas blaivumas.

Kauno apskrities policijos atstovė patikslino, kad, pagal jos kolegų Kėdainiuose turimą informaciją, kartu su pastoliais nukrito du darbininkai. Ir vienas jų – gimęs 1984 m. pristatytas į gydymo įstaigą. Tačiau pavojus jo gyvybei negresia. O kartu buvęs jo kolega, pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Montuotojas

Kiek kartu buvo atvaziuota i objekta ir issukti tvirtinimai is sienu kiek kartu jiems sakyta bet jie nekrepia demesio

tadas

luzo visiskai nauji pastoliai.

Po tokios renovacijos kas už ką atsako?

To ir reikėjo tikėtis nes dirba bele kas ir daro bele ką .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS