Policija P. Lukšio gatvės name sulaikė ir medikams perdavė vyrą | kl.lt

POLICIJA P. LUKŠIO GATVĖS NAME SULAIKĖ IR MEDIKAMS PERDAVĖ VYRĄ

  • 4

Pirmadienio vakarą į Kalniečių mikrorajone esančią P.Lukšio gatvę skubėjo policijos, greitosios pagalbos ir ugniagesių ekipažai.

Policija pranešimą, kad kažkas vyksta P.Lukšio gatvės 62-ajame name gavo 21.12 val.

„Buvo gautas pranešimas, kad iš P.Lukšio gatvės 62-ojo namo penkto aukšto nori iššokti vyras. Jis buvo sulaikytas ir perduotas medikams“, – portalui kauno.diena.lt sakė Kauno miesto policijos budėtojas.

Gairės: P.Lukšio gatvė, pagalbos tel, policija, greitoji pagalba, sulaikė vyrą, perdavė medikams
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Hop

Dar vienas pasakoja apie sovietinius laikus, pabusk seni ir pasižiūrėk į kalendorių dabar 2019. Niekam nebeįdomios tavo pasakos apie rusus ir leningradus praplės mąstymą arba eik prižiūrės anūkus

Anonimas

Narkotikai suweike ...

Žudytis negalima

Koks būtu tas gyvenimas, bet jis skirtas gyventi, taip davė Dievas, o Dievulio neklausyt negalima. Jūs tik pagalvokit apie Leningrado blokadą, ir greitai atsiras visiems noras gyvent, o ne mirt. Per Leningrado blokadą , kuri tesėsi ne vienerius metus , ir tai žmonės kaip įmanydami kabinosi kad išgyvent, kurie mirė nuo bado ar ligų, tuos suvalgė like gyvi, jie viską valgė, ir kates, ir šunis, ir žiūrkes, kad tik nenumirt iš bado. Taip kad mum lietuviam reikia imt pavyzdį iš rusų, o ne bele kas tuoj žudytis, nebenori gyvent.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS