Pravieniškių nuteistiesiems telefonai keliavo paslėpti žaidimų konsolėse | kl.lt

PRAVIENIŠKIŲ NUTEISTIESIEMS TELEFONAI KELIAVO PASLĖPTI ŽAIDIMŲ KONSOLĖSE

Pravieniškių nuteistiesiems siųstose žaidimų konsolėse pareigūnai rado paslėptus telefonus.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai, patikrinę dviem nuteistiesiems siuntiniais atsiųstas žaidimų konsoles, jų maitinimo blokuose aptiko slėptuves.

Viename bloke buvo sukišti šeši mobiliojo ryšio telefonai ir įkrovimo laidas, kitame bloke – paslėpti trys mobiliojo ryšio telefonai, SIM kortelė ir ausinės, ketvirtadienį pranešė Kalėjimų departamentas.

Draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus, tokius kaip mobilieji telefonai, į pataisos įstaigas įsigudrinama perdavinėti įvairiausiais būdais – teisėtais ir neteisėtais.

Bandoma draudžiamus daiktus persiųsti ir su teisėtai nuteistiesiems perduodamais siuntiniais. Tačiau pareigūnai siuntinius tikrina ir draudžiamus daiktus aptinka.

Slėptuvių randama ir televizoriuose, puodų, keptuvių dugnuose, arbatinukuose.

Draudžiamus daiktus į laisvės atėmimo įstaigas taip pat bandoma permesti meškerėmis, įvairiais įrenginiais, netgi oro balionais ir dronais. Svaidomi paketai su draudžiamais daiktais būna užmaskuojami kaip akmenys ar sniego gniūžtės. Neseniai buvo sulaikyti tokių daiktų svaidytojai, kuriuos pareigūnai vadino metikais profesionalais.

GALERIJA

  • Pravieniškių nuteistiesiems telefonai keliavo paslėpti žaidimų konsolėse
  • Pravieniškių nuteistiesiems telefonai keliavo paslėpti žaidimų konsolėse
  • Pravieniškių nuteistiesiems telefonai keliavo paslėpti žaidimų konsolėse
Kalėjimų departamento nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS