Siaubo trileris Žaliakalnyje: gatvėje bei parduotuvėje aukų ieškojo plaktuku ginkluotas narkomanas | kl.lt

SIAUBO TRILERIS ŽALIAKALNYJE: GATVĖJE BEI PARDUOTUVĖJE AUKŲ IEŠKOJO PLAKTUKU GINKLUOTAS NARKOMANAS

  • 22

Kauno policija sulaikė 29-erių metų įtariamąjį viešosios tvarkos pažeidimu J.Basanavičiaus alėjoje bei Savanorių prospekte ir ten esančioje parduotuvėje „Iki“, apie kurį portalui kauno.diena.lt papasakojo šio neeilinio incidento liudininkais tapę skaitytojai.

Kaip jau rašyta, pirmadienį apie 21 val. būdami netoli „Hyper Maximos“, jie pamatė kitoje gatvės pusėje bėgančią klykiančią merginą, kuri bandė ieškoti pagalbos šalia esančioje parduotuvėje „Iki“. Netrukus į šią įbėgo ir vyriškis su plaktuku rankoje, nuo kurio, kaip tapo aišku, ir bėgo persigandusi mergina. Po kurio laiko iš „Iki" išbėgo tik minėtas neadekvačiai besielgęs vyras, kuris netrukus iš liudininkų akiračio dingo.

Po kurio laiko iš parduotuvės išėjo ir ten slėptis bandžiusi mergina. Ji papasakojo, kad „Iki“ ją besivijusiojo taikiniu jau tapo kitas asmuo – vyras, krovęs į taromatą tarą. Tačiau, kur šiam buvo pataikyta plaktuku, mergina negalėjo patikslinti. Bet paneigė pirminę liudininkų versiją, kad jų akyse ką tik įvyko buitinio konflikto, persikėlusio iš namų į gatvę, tąsa.

Portalo kauno.diena.lt žiniomis, Kauno policija yra užregistravusi šios jaunos moters pareiškimą, kad tą vakarą, apie 21.20 val., ją be jokios priežasties J.Basanavičiaus alėjoje užpuolė nepažįstamas vyras, kuris trenkė jai plaktuku į nugarą. O po to dar vijosi iki už kampo – jau Savanorių prospekte esančios „Iki“, kur jai pavyko pasislėpti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Kol kas policija teigia nustačius tik vieną sulaikyto įtariamojo auką – jau minėtą merginą. Vyriškis, kuris vėliau jau minėtiems liudininkams pasakojo, kad nepažįstamasis jam pataikė plaktuku į ranką, dar nenustatytas.

Skaitytojų nuotr.

Tačiau, anot pareigūnų, įtariamasis buvo sulaikytas dar tą patį vakarą – ne per toliausiai įvykio vietos. Rastas pas jį ir minėtas plaktukas.

Šiandien ryte 29-erių metų įtariamasis dar buvo areštinėje. Jo likimas spręsis po apklausos, nes iš karto po sulaikymo jis parodymų nedavė.

Buvo jis sulaikymo metu ir blaivus, nors neatmetama, kad tokį neadekvatų jo elgesį galėjo lemti pavartoti kvaišalai. Ekspertų atsakymo, kokie, dar nėra. Tačiau tokią prielaidą perša ankstesni šio asmens teistumai dėl narkotinių medžiagų vartojimo. Buvo jis tada parodytas ir tam tikros srities specialistams, kurie konstatavo, kad jis neturi sveikatos sutrikimų, dėl kurių negalėtų atsakyti už savo veiksmus.

GALERIJA

  • Siaubo trileris Žaliakalnyje: gatvėje bei parduotuvėje aukų ieškojo plaktuku ginkluotas narkomanas
  • Siaubo trileris Žaliakalnyje: gatvėje bei parduotuvėje aukų ieškojo plaktuku ginkluotas narkomanas
  • Siaubo trileris Žaliakalnyje: gatvėje bei parduotuvėje aukų ieškojo plaktuku ginkluotas narkomanas
Skaitytojų nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (22)

cia labiau panasu

i bandyma nuzudyti

pora kubų

Armonaite palaikau ir reikalauju greičiau legalizuoti lengvus ir vidutinius narkotikus. o paskui ir sunkesnius bei pedofiliją,zoofiliją ,na gal ir dalinai nekrofiliją. sado-mazo-bdsm-savaime suprantama. valio naujai valdžiai.

Anonimas

Naujos valdžios vaisiai...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS