Telefonai nuteistiesiems keliavo paslėpti televizoriuje | kl.lt

TELEFONAI NUTEISTIESIEMS KELIAVO PASLĖPTI TELEVIZORIUJE

  • 3

Į Pravieniškių 2-ajį kalėjimą nuteistajam siųstą televizorių patikrinę pareigūnai jame aptiko 12 paslėptų telefonų.

Kaip pranešė Kalėjimų tarnyba, trečiadienį Pravieniškių 2-ojo kalėjimo Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai patikrino vienam nuteistajam siuntiniu atsiųstą televizorių „Estar“.

Jį išardžius, buvo pastebėti viduje esantys paslėpti nuteistiesiems leidžiamų įsigyti ir turėti asmeninių daiktų sąraše nenumatyti daiktai.

Iš viso rasta 12 mobiliųjų telefonų, viena SIM kortelė ir du mikro USB laidai.

Įvykis tiriamas.

GALERIJA

  • Telefonai nuteistiesiems keliavo paslėpti televizoriuje
  • Telefonai nuteistiesiems keliavo paslėpti televizoriuje
Kalėjimų departamento nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Jotauto humoristinis laiškelis

Bratkos litvinai, noriu dadėti nors bilekiek: koroče ateity visi gražiai mokės kalbėkajet. Išeinant iš narodų družbos, trieba visiokie slovai, tame tarpe ir srokai, ir kaifas, ir prityrkė, ir vierchas. Prie komunisma bus bendras govoras, bet osnovoj žodžiai didelio narodo.

Kalbos darkymas

Bjauru skaityti tokius „komentarus": DADĖTI - na, nėra lietuvių kalboje prieždėlio da- (čia rusicizmas - dadielajem, dabjom, dajiedim); BELEKIEK - žmogelis sugalvojo naujadarą, tiesiau - kvailažodį. Ir pabaigai, kaip sakoma, „vyšnelė ant torto" - SROKUI.... Kaip čia yra? Kuo žmogus yra daugiau mažaraštis, tuo daugiau lenda į žiniasklaidą.

pilietis

Visados"įvykis tiriamas...".O ka cia tirti ? Reikia 1. "dovanos-siuntinio"gavejui ilgam uždrausti gauti siuntinius ir 2. dadeti belekiek srokui [ sedejimui ] laiko...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS