Tragikomedija „Snieguolė ir septyni nykštukai“: orgijos Šilainiuose dalyviams gresia nemažos baudos | kl.lt

TRAGIKOMEDIJA „SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI“: ORGIJOS ŠILAINIUOSE DALYVIAMS GRESIA NEMAŽOS BAUDOS

  • 10

Sekmadienio vidurdienį Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta apie tragikomišką įvykį viename Kauno Baltijos gatvės devyniaaukštyje. Jo reziumė – bausmė gresia ir kvietusiajai pagalbą, ir jos skriaudikui, ir to liudininkams.

Apie pusę dviejų dienos telefonu 112 paskambinusi moteris teigė, kad ką tik buvo sumušta viename Baltijos gatvės bute, kuriame svečiavosi pas draugą. Jai per veidą trenkė vienas ten vykstančios užstalės, kuriame be jos buvo dar septyni vyrai, dalyvis.

Atskubėjus policijos pareigūnams, juos pasitiko neblaivi 38-erių metų moteris. Kaip paaiškėjo netrukus, buvus tarp šios užstalės dalyvių girčiausia. Kaip jai pavyko iš ten ištrūkti ir išsikviesti pagalbą, neaišku. Neatmetama, kad ja tiesiog buvo atsikratyta išstumiant pro duris.

Policijos likusieji buto viduje neįsileido, dėl ko tradiciškai tokiais atvejais pagalbon kviesti ugniagesiai gelbėtojai. O šiems užteko tik įjungti diskinį pjūklą, ir šio buto durys šeštajame aukšte buvo atidarytos.

Jo viduje rasta tikrai septynių neblaivių vyrų kompanija. Jų amžius buvo nuo 35-erių iki 62-ejų metų. O girtumas – nuo 0,42 iki 2,35 promilių. Tuo tarpu policiją kvietusi vienintelė šios užstalės dama pripūtė į alkoholio matuoklį 2,66 promilės.

Asociatyvi freepik.com nuotr.

Atvykus policijai, ją kvietusioji jau niekam pretenzijų neturėjo ir atsisakė rašyti pareiškimą dėl patirto smurto. Atsisakė ji ir medikų apžiūros, dėl ko joks ikiteisminis tyrimas dėl šio įvykio nebuvo pradėtas.

Tačiau nustačius visų šios užstalės dalyvių asmenybes, ji buvo išvaikyta. O surinkta medžiaga perduota Santakos policijos komisariatui dėl administracinės teisenos bylų ir šios užstalės šeimininkui, ir jo svečiams iškėlimo. Taigi, protokolas už karantino pažeidimą bus surašytas ir apie šią užstalę pranešusiai moteriai.

Kaip jau ne kartą rašyta, jeigu šie asmenys už tai dar nebausti, jiems gresia 500 eurų baudos. Arba 250 eurų – jeigu sutiks jas sumokėti per porą savaičių.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

nukentėjęs nuo klikbaito

Mielas žurnaliste, prašau pasidomėkite "orgijos" žodžio reikšme, manau nustebsite

ona

Prancūzai sako: ieškokite moters.

Vitalij

Tomui.uzkisk nx savo sikna debile.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS