Vaišvydaviškiai stoja į akistatą su plėšikais: po įtemptų gaudynių perspėja būti budriems | kl.lt

VAIŠVYDAVIŠKIAI STOJA Į AKISTATĄ SU PLĖŠIKAIS: PO ĮTEMPTŲ GAUDYNIŲ PERSPĖJA BŪTI BUDRIEMS

Vaišvydiškiai perspėjami, kad gyvenvietėje naktimis siaučia vagys.

Vaišvydavos bendruomenės feisbuko grupėje jos administratorė paviešino istoriją apie gyventojo akistatą su neprašytu svečiu. Bandęs demaskuoti įtariamą vagį vyras buvo užpultas, atėjūnas paspruko.

Situaciją aprašė užpulto vyro žmona. Ji nurodė, kad sutuoktinis apžiūrėti teritorijos tąkart išėjo apie pusę dviejų nakties, nes pradėjo loti jų ir kaimynų šunys.

„Paleido šunis, ir jie tiesiai pradėjo bėgti į Didžiąją g. Taip prasidėjo gaudynės... Reziumė: vyras buvo užpultas pilnai kaukėto asmens, apsiginklavusio dujų balionėliu, kitoje rankoje turėjo raciją. Vyras ir šunys gavo dujų, nusivijo iki kvartalo galo priešais „Iki“, bet nepagavo“, – pasakojo moteris.

Ji pridūrė, kad grįžtančiam namo vyrui užkliuvo šalia daugiabučio pastatytas automobilis. Jis buvo su įtartinais valstybiniais numeriais. Jie buvo tarsi dvigubi. Kaip vėliau paaiškėjo, lipnia juosta ant daniškų numerių buvo užklijuota lietuviškų numerių, kaunietės teigimu, registruotų Vilkaviškyje, lentelė.

„Facebook“ grupės „Vaišvydava“ nuotr.

„Buvo iškviesta policija, atvažiavo tyrėjai, kinologai ir t.t.“, – tęsė vaišvydaviškė.

Ji teigė norinti atkreipti dėmesį, kad vagys šiame rajone yra „dažni svečiai“. „Pernai prie daugiabučio (šuns dėka) taip pat buvo pagautas vagis. Todėl kiekvienas turėtume būti pilietiškas šiuo klausimu. Pastebėjus įtartinas mašinas galbūt net pranešti policijai. Taip pat nelikti abejingiems ir būti budresniems nakties metu, kai vagys aktyviausi (1-3 val.).

Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad gautas pranešimas apie aprašytą įvykį.

„Išties pranešimą gavome ir mes. Buvo pranešta, kad Kaune, Didžiojoje g., aplink namus vaikšto įtartini asmenys su racijomis. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę. Įtarimai kol kas niekam nepareikšti“, – komentavo O. Vaitkevičienė.

Ji atkreipė dėmesį į vaišvydaviškės raginimą būti budriems ir patarimą „galbūt pranešti policijai“. „Prašome gyventojų visada ir nedelsiant informuoti pareigūnus!“ – akcentavo Kauno policijos atstovė.

GALERIJA

  • Vaišvydaviškiai stoja į akistatą su plėšikais: po įtemptų gaudynių perspėja būti budriems
  • Vaišvydaviškiai stoja į akistatą su plėšikais: po įtemptų gaudynių perspėja būti budriems
„Facebook“ grupės „Vaišvydava“ nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

>>>KOstas \\\\\..../////

Andriejus iš maytės kvepinčio pasijonio neišlindęs.Mes emigrantai,mes su pinigais,ne suskiai andrėjai manyčių posijoniniai,kurie neturi iš ko gyventi ir nukreipia tokie sūkos į emigrantus.Manau suski andrėjau tavo mamos pensija per maža,o tu 0-nulis,užtai stresuoji,vedi apkalbą ant emigrantų.Aš gaunu 2 pensijas ir man vogti nereikia---oriai prgyvenu.Padirbk gaidį 22 metus užsienįje ir tau nereiks VOGTI tripreri.Lysk iš po mamos kvepenčio sijono.O užsieniuse nėra lengava,pinigsi iš Dangaus nebyta,reikia užsidirbti,plius kita kalba,papročiai tos tautos.Nelegva,bet užsidirbi,kad ir sunkiai.Andrėjau---nevok ir nevers ant kitų,EMIGRUOK. P.S/.Emigrantai Lietuvai suneša pusę LT biudžeto,be emigrantų Lietuviai sėdėtų be PENCYYYJŪŪŪ.Gaidy nekukariekink.

>>>Arkadijus \\\\\..../////

>>>Esi by..ys.Aš emigranas,neplešiu,nes turiu užsidirbęs pinigų.Durniau,mąstyk ką keverzoji.---Man taip pasakytum asmeniškai,tai tavo snukio mama neatpažintų.Pabandyk,kalsiu su malonumu.---Mamyčių posijoniniai daugiausia vagia,tame tarpe ir tu GAIDY.

Arkadijus

Sugrįžo tautos elitas - emigrantai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS