„Kauno dienos“ studija: kodėl vaikai per karantiną tėvams kviečia policiją? | kl.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJA: KODĖL VAIKAI PER KARANTINĄ TĖVAMS KVIEČIA POLICIJĄ?

  • 9

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Kauno apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Neringa Martišienė.

„Pyktis yra normalus kiekvienos šeimos augimo ar raidos etapas, kažkokios krizės išgyvenimas. Kitas dalykas, kaip tą pyktį asmenys realizuoja. Jeigu pykstasi prie vaiko ir tenka įsikišti teisėsaugai ir iškviesti vaiko teisių specialistus, vadinasi, nebuvo pasirinktas racionalus būdas problemos sprendimui“, – pasakoja Kauno apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Neringa Martišienė.

Per pandemiją vaiko teisių specialistų iškvietimų padaugėjo net 1,7 karto. Tačiau – paradoksas. Pasitvirtinusių atvejų, kuomet šeimoms reikėjo realios pagalbos, statistiškai sumažėjo. Buvo ir kuriozų, kai vaikai savo tėvus skundė policijai dėl ribojamo laiko prie kompiuterio ar sugedusio mobiliojo telefono.

Išsamus pokalbis apie Vaiko teisių apsaugos tarnybos veiklą, pasikeitusią darbo metodiką, budrius kaimynus ir sumanius vaikus – „Kauno dienos“ studijoje.

 

 

GALERIJA

  • „Kauno dienos“ studija: kodėl vaikai per karantiną tėvams kviečia policiją?
  • „Kauno dienos“ studija: kodėl vaikai per karantiną tėvams kviečia policiją?
  • „Kauno dienos“ studija: kodėl vaikai per karantiną tėvams kviečia policiją?
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Vidas

Na, šaunuolis, geranoriškai jis čia, bet, kad Putinui sakyt reikia, o ne mums.

Ar gi “meškafonai”

dar vis veikia ?

earht king

liko čemodanas imk ir bėk kiek liko kilometru iki lietuvos pasenio ar toli dar yra bėgti, nuo visokiu anekdotu, atbėgo kindziulis ir sako tėvams koki pasigaminai girtas budamas augink , ir tyliek, nėra namu be dūmo, o jurgis atsako kindziuliui žinai brolau kad ir be namu negerai bet tėvus auklėja, ir dūmu nesinori juostyti, kas ryta iki vakaro, o žinai yra dar tiesa juk rytas su dumais bet vakaras be saulės, liko, va kaip nugyveno dabarties nuotolinio mokslo šv, teisiu pažeidinėjimas, nėra rikštės nera subines plačios bizuno pramankštinti, sėdmenis, bijo o tie naudojasi, pilni jaunu kaliniu laukia, staugia vilko balsu, aukliu daug naudos jokios, nebus ,
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS