„Kauno dienos“ studijoje – apie spūstis Pilies žiedo prieigose ir nesibaigiantį gatvių remontą | kl.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – APIE SPŪSTIS PILIES ŽIEDO PRIEIGOSE IR NESIBAIGIANTĮ GATVIŲ REMONTĄ

  • 36

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje ir vėl svečiuojasi Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Transporto spūstys Pilies žiedo prieigose, nesibaigiantis A. Mackevičiaus gatvės remontas, užsitęsusi P.Kalpoko gatvės renovacija, lėtai judanti Vilniaus gatvės rekonstrukcija, Romainių gyvenvietės laukiantys iššūkiai, naujo tilto per Nemuną statyba – šiuos klausimus aptarsime su A.Pakalniškiu, kuris nurodys ir konkrečias datas, kuomet vairuotojai ir visi miestiečiai galės kiek lengviau atsipūsti.

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span> ir Aloyzas Pakalniškis
  • Aloyzas Pakalniškis
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (36)

Planavimas

O galbūt pasimokom naudotis Google maps pradžiai - parodo kur kamščiai ir ten nevažiuoji. O kaip dėl planavimo - ar bukai sėdu ir važiuoju ? Naktį tiesti kelius brangu žinot žmonės dar juos tiesia, tai gal pakentėkim šiek tiek.

Jonas

Aloyzai, nuo Radvilėnų plento Baanavičiaus gatve pravažiuokite į Taikos prospektą, gal kils minčių uždėti žalią kortelę sukant į dešinę.

To tindi rindi

Tai taip tada nemanyk korumpuotas koncervatoriau. Prisimink kas buvo koncervu valdymo laikotarpiu. Visi projektai po konkursu pabrangdavo 2-3 kartus, veluodavo ir dar darbu kokybe buvo tragiska. Dabar ta pati galime pamatyti Vilniuje.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS