„Kauno dienos“ studijoje – finansų ministrė G. Skaistė: Lietuva gyvena gerai | kl.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – FINANSŲ MINISTRĖ G. SKAISTĖ: LIETUVA GYVENA GERAI

  • 129

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi finansų ministrė Gintarė Skaistė.

„Naujos kartos Lietuva“ – taip vadinasi planas, pagal kurį Lietuva iš Europos komisijos iki 2026 m. gaus 2,225 mlrd. eurų. Skaičiuojama, kad kiekvienas investuotas euras atneš 1,9 eurų realaus BVP grąžos. Tai tiesiogiai prisidės prie ekonomikos augimo, kuri, pasak finansų ministrės, ir dabar sveikata nesiskundžia. Lietuvos ekonomika puikiai susitvarkė su pandemijos iššūkiais ir, žiūrint vien iš finansų pusės, net migrantų krizė jai jokio pavojaus nekelia.

To negalima pasakyti apie mažą nuo koronaviruso pasiskiepijusių skaičių. G.Skaistė pritaria vyriausybės atstovų vis garsiau išsakomai nuomonei, kad už testus teks susimokėti patiems, o piktavališkai nesivakcinuojantys ateityje susidurs su ribojimais darbe.

Kviečiame visą pokalbį su finansų ministre G.Skaiste žiūrėti „Kauno dienos“ studijoje.

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span> ir Gintarė Skaistė
  • Gintarė Skaistė
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (129)

J

Apie koki gyvenima ponia kalba ar turtai tapo svarbiausi kur morale seimos tapo atgyvena užvaldė Lietuva vistgaidziai ir kisa ano galo ale auksines vertybes todel man geriau buvo gyvent anais laikais be prievartos viskas buvo ir darbas ir visokie burelųaų ,sanatorijos,mokslai ir viskas nemoookama del maisto niekas nenumirė o dabar prievarta melas,neteisybe akis bado bet ar akli mato ir kurti girdi

vilius

tegu ši išgerianti ponia paaiškina kodel nuo tokio gero gyvenimo iš gydymo istsigu pabego seseles ir daktarai rajonuose,anksčiau buvo paprasta žmones išlaike,dabar tai uždrausta,tik atlyginimu nekekelia,pro užpiltas akis pasaulis gražus ane ponia ministre

pritariu

Dar niekad nesu uzdirbes tiek, kiek pastaruosius metus nors veikla ta pati jau 8 metai. Ir klientai akivaizdziai prakute.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS