„Kauno dienos“ studijoje – R. Žilaitis: kaip rasti raktą į vaiko širdį? | kl.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – R. ŽILAITIS: KAIP RASTI RAKTĄ Į VAIKO ŠIRDĮ?

  • 8

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi generolo P.Plechavičiaus licėjaus direktorės pavaduotojas Ričardas Žilaitis.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje Kaune mokosi 323 mokiniai iš visos Lietuvos. Čia nuo 5 iki 12 klasės jie gauna ne tik bendrąjį išsilavinimą, bet ir karinio parengimo pagrindus, vertinamus Karo akademijoje ir savanorių pajėgose. Licėjus kasmet netenka mažiausiai vienos klasės, nes bendrabutyje trūksta vietos. Nuo kitų metų kadetų klasę ketinama formuoti ir Vilniaus licėjuje. Prie šio projekto mielai prisideda Krašto apsaugos ministerija, iki šiol nemačiusi poreikio finansiškai remti Kauno kadetų licėjų, kurio metinis biudžetas nesiekia 1,3 mln eurų. Planuojama, kad Vilniaus licėjaus kadetų klasėje mokysis vos 24 moksleiviai, tačiau planuojamas biudžetas – beveik pusė milijono eurų.

Pokalbis „Kauno dienos“ studijoje su R. Žilaičiu ne tik apie šios ugdymo įstaigos kasdienybę. Daug metų kovinėms sporto šakoms skyręs R.Žilaitis nemažai laiko praleido Japonijoje, aktyviai prisideda prie įvairių pilietinių iniciatyvų, puoselėja partizanų atminimą. Kviečiame susipažinti su šia iškilia asmenybe. 

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span> ir Ričardas Žilaitis
  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span> ir Ričardas Žilaitis
  • Ričardas Žilaitis
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Nuomonė

Apie tai, ką kalba laidos svečias, turėtų sietis su laidos tema. Tiesiog ,,Minčių lietus" - daug ir viskas paviršiumi...taip ir liko licėjaus kadetai nuošaly ir neaišku, kaip ,,Randamas raktas į vaiko širdį"...

Kaunas

Gal pagarbos reikia nevykeli ,juk fauguma už šią partija nubalsavo.

pasikonsultuokite su neLaisvės partija

Raskevičius žino geriausiai kaip rpisibelsti į vaikų vidų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS