Po traumos atsigaunantis CSKA puolėjas Andrejus Voroncevičius tikisi šiandien išbėgti į aikštelę pirmame šio sezono Eurolygos mače, kuriame jo komandą egzaminuos Kauno „Žalgiris".
„Negalėčiau pasakyti, kad nugara yra visiškai sveika, tačiau, tikiuosi, kad šiandien sugebėsiu padėti komandai“, - Rusijos žurnalistams pasakojo A.Voroncevičius.
Šio vakaro rungtynėms CSKAS vyr. treneris Jonas Kazlauskas atsivežė 13 žaidėjų, Maskvoje palikęs tik vidurio puolėją Dmitrijų Sokolovą ir gynėją Jevgenijų Voronobą.
Simboliška, kad būtent šių rungtynių didžiosios pertraukos metu bus atsisveikinta su profesionalaus krepšininko karjerą baigiančių Marcusu Brownu. Amerikietis ne vieną sezoną žaidė tiek „Žalgirio“, tiek ir Maskvos komandose.
Naujausi komentarai