Klaipėdos Kalėdų eglės įžiebimo šventėje – grupės „Royce“ naujos dainos premjera | kl.lt

KLAIPĖDOS KALĖDŲ EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖJE – GRUPĖS „ROYCE“ NAUJOS DAINOS PREMJERA

  • 3

Klaipėdiečiai jau skaičiuoja dienas ir valandas iki Kalėdų eglutės įžiebimo šventės. Jau šį šeštadienį, lapkričio 30-ąją, nušvitusi Kalėdų eglė ir miesto šventinė iliuminacija paskelbs uostamiestyje gražiausių metų švenčių laukimo pradžią.

Lapkričio 30-oji bus ypatinga, premjerinė diena, ir Klaipėdoje kuriančiai grupei „Royce“ – Teatro aikštėje susirinkusi publika pirmąkart išgirs naują legendinės „Kardiofono“ dainos „Kalėdų eglutė“ versiją. Ji sukurta specialiai šiai progai, bendradarbiaujant su miesto kalėdinių renginių organizatoriumi – viešąja įstaiga „Klaipėdos šventės“.

Dainos premjeriniam pristatymui besiruošiantis grupės „Royce“ lyderis ir balsas Ilja Gun neabejodamas sako, jog publikai pristato rimtą ir kokybišką dešimtmečių istoriją skaičiuojančios „Kardiofono“ dainos versiją, kuri papildys ir būsimą grupės albumą. „Tai – daina – istorija, tai – muzikinis pasakojimas apie laikmečio kontekstą. Jos žodžiai kai kam gali pasirodyti beprotiški, bet juose daug prasmingų kodų. Tai – daina, kuriai netinka tralialia stilius“, – sako vokalistas.

„Kalėdų eglutės“ naujoji aranžuotė pirmąkart gyvai nuskambės pasibaigus teatralizuotam Kalėdų eglutės įžiebimo renginiui iš Dramos teatro balkonų, iki šiol šis kūrinys transliuotas tik radijo stoties „Laluna“ eteryje. Šventinį vakarą Teatro aikštėje grupė „Royce“ savo gerbėjams dovanos keletą savo repertuaro dainų.

Klaipėdos Kalėdų eglutės įžiebimo renginys Teatro aikštėje – lapkričio 30 d., šeštadienį. Pradžia – 17 val.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Mikis

Perdainuojama...O pristatoma, kaip įvykis...Juokinga.Tik toks "mega" įvykis per įžiebimą?"Aukštas" lygis...

ha ha

Dūdorius su dūdorienė ant ledo čiuoš?

Lana Nowak

Nоrite susіrasti mеrginą vіenai nаkčiai? Svеiki аtvykę - www.ujeb.se/lana22

SUSIJUSIOS NAUJIENOS