Kaip teigė I. Kanto viešosios bibliotekos edukatorė Dora Žibaitė, anksčiau bibliotekoje vykdavo rašymo dirbtuvės, kurių metu gyventojai rašydavo savo tekstus atėję į susitikimą, tačiau veiklos koncepcija pasikeitė.
Dabar svarbiausia susitikimo dalis – teksto aptarimas, išsakant ne tik pagyrimus, tačiau ir konstruktyvią bei pagrįstą kritiką.
„Pastebėjome, kad žmonėms geriau sekasi rašyti savo aplinkoje, kai jie turi įkvėpimo. Todėl dabar pakeitėme užsiėmimų eigą ir atėję skaitome ir nagrinėjame savo tekstus, bandome ne tik pagirti, bet ir išsakyti korektiškas pastabas, kurios padėtų formuoti geresnius rašymo įgūdžius“, – teigė D. Žibaitė.
Dalyviai šią savaitę vykusio susitikimo metu turėjo pateikti tekstą, kuriame susipina detektyvo ir kulinarijos žanrai.
Po tekstų pristatymo kiekvienas išsakė savo nuomonę, pastebėjimus ir komentarus.
Bendraminčių klubą vienija meilė rašymui ir kūrybai, čia skaitomi profesionalių rašytojų kūriniai, jie aptariami būtent iš rašančiojo pozicijos.
Kūrybinio rašymo studijos tikslas – paskatinti klaipėdiečius pasidalinti savo kūriniais, jų ištraukomis. Kaip teigė edukatorė, daugelis slepia savo kūrinius, kuriuos rašo namuose, paverčia juos juodraščiais ir laiko paslėpę stalčiuose, nes galbūt nedrįsta arba neturi kam parodyti.
Naujausi komentarai