„Amberton“ viešbučių tinklas uždegė žalią šviesą ekologiškam transportui | kl.lt

„AMBERTON“ VIEŠBUČIŲ TINKLAS UŽDEGĖ ŽALIĄ ŠVIESĄ EKOLOGIŠKAM TRANSPORTUI

  • 6

Uostamiestis gręžiasi į ekologiją. Siekiant tausoti gamtą, užtikrinti kokybišką poilsį ir patogų susisiekimą, jau šią vasarą viešbutyje „Amberton Klaipėda“ pradėta teikti elektrinių paspirtukų nuomos paslauga. Nuo šiol lankomiausi miesto objektai turistams ir miestiečiams bus pasiekiami ranka

Už švarią Klaipėdą

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiantis „Amberton“ viešbučių tinklas ilgą laiką garsėja draugišku požiūriu į gamtą.

Klaipėdoje įsikūręs viešbutis – vienas moderniausių uostamiestyje.

Klientai jau spėjo įvertinti ne tik teikiamų paslaugų kokybę, bet ir atsakingą požiūrį į gamtos išteklių bei energijos resursų naudojimą.

Žengiant koja kojon su naujovėmis ir atsižvelgiant į klientų poreikius, šią vasarą „Amberton“ viešbučių tinklas įsigijo ne vieną dešimtį elektrinių paspirtukų, kuriuos visą parą gali išsinuomoti ne tik viešbučio svečiai, bet ir visi miestiečiai.

„Norime tapti ekologišku viešbučiu. Nuolat rūšiuojame, ieškome efektyviausių būdų, kaip mažinti gamtos išteklių naudojimą, naudoti žaliąją energiją, išsaugoti švarią aplinką ateities kartoms. Nuo šiol stengsimės prisidėti ir prie taršos mažinimo miesto gatvėse“, – teigė bendrovės „Amberton Hotel Group“ generalinis direktorius Tadas Matjošaitis.

Į kelionę – su žemėlapiu

Keliaujant elektriniu paspirtuku, nereikia sukti galvos dėl mokesčių už stovėjimo vietą, lengvai pavyksta išvengti eismo kamšačių.

Vilniuje paspirtukai, kai norima greitai pasiekti kelionės tikslą, jau tapo įprastu reiškiniu, tad viešbučio „Amberton Vilnius“ svečiams suteikta galimybė jais važinėti nemokamai.

Tai pirmasis viešbutis Lietuvoje šitaip pradžiuginęs savo klientus.

Klaipėdos, Kauno bei Palangos „Amberton“ viešbučiuose jie nuomojami už prieinamą kainą.

Jeigu ateityje elektrinių paspirtukų paklausa išaugs ir šiuose miestuose, „Amberton“ viešbučio svečiams nuomos mokesčio taip pat neliks.

Šiuo metu viešbutyje „Amberton Klaipėda“ klientai ir visi klaipėdiečiai gali išsinuomoti 10 tokių paspirtukų.

Ateityje šių elektrinių transporto priemonių planuojama įsigyti ir dar daugiau.

„Verslo iš nuomos tikrai nedarome. Paspirtukus nuomojame rinkos kaina. Dažnai sulaukdavome viešbučio klientų klausimų, kaip patogiau nuvažiuoti į Smiltynę, apžiūrėti senamiestį. Parengėme žemėlapius, kuriuose pažymėtos lankytinos vietos, į kurias galima lengvai nuriedėti paspirtuku. Kol kas sulaukėme tik teigiamų atsiliepimų. Per trumpą laiką paslauga žaibiškai išpopuliarėjo“, – atskleidė T.Matjošaitis.

Svarbiausia – saugumas

Paspirtukuose įdiegta sistema leidžia nuotoliniu būdu stebėti kelionės maršrutą. Taip pat įrengta aukščiausios kokybės stabdymo sistema.

Iki pirmo įkrovimo paspirtukais galima nuvažiuoti apie 25 km. Planuojantiesiems ilgesnius maršrutus nuomojantis paspirtukus pridedamas ir įkroviklis.

Maksimalus paspirtukų greitis siekia 25 km/val.

Įrenginiuose taip pat veikia belaidis „Bluetooth“ ryšys.

Kelionės metu netrūks ne tik įspūdžių, bet ir geros nuotaikos. Susiejus paspirtuką su išmaniuoju telefonu, keliautojai gali klausytis mėgstamos muzikos.

Elektrinius paspirtukus viešbutyje galima išsinuomoti visą parą.

Paklausa auga?

Klaipėdiečiai naują viešbutyje teikiamą paslaugą įvertino palankiai.

„Pernai abu su vyru įsigijome elektrinius paspirtukus. Kadangi gyvename centre, retai naudojamės automobiliu. Mėgstame būti gryname ore, tad, užuot važiavę viešuoju transportu, riedame paspirtukais. Manau, kad tokią iniciatyvą turėtų parodyti ir kitos apgyvendinimo paslaugas teikiančios įstaigos“, – teigė klaipėdietė Rita S.

Dažnai po Europą keliaujantis klaipėdietis Orijus K. tikino, kad užsienyje elektriniai paspirtukai nuomojami daugelyje viešbučių.

„Dirbant tenka daug keliauti. Visada stengiuosi apsistoti viešbučiuose, kur galima išsinuomoti paspirtuką. Kadangi jų nuoma pigesnė nei automobilių, sutaupau laiko ir pinigų. Pamažu elektrinių paspirtukų nuomos paslauga įsitvirtina rinkoje. Manau, tai sveikintina“, – patirtimi dalijosi vyras.

Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė pasakojo, jog į uostamiestį atvykstantys turistai įprastai renkasi keliauti dviračiu, tačiau pastebima, kad pastaruoju metu auga ir elektrinių paspirtukų poreikis.

„Elektriniai paspirtukai Lietuvoje prigijo dar visai neseniai. Kol kas turistai dažniausiai keliauja dviračiais, pėsčiomis, tačiau esu įsitikinusi, kad ateityje paspirtukai taps itin populiarūs. Klaipėda yra sveikas miestas ir jeigu tai padės skatinti turistų keliones nesinaudojant automobiliais, neteršiant aplinkos, idėja išties puiki. Kai kuriuose kruiziniuose laivuose turistams taip pat aktyviai teikiama elektrinių paspirtukų nuomos paslauga“, – kalbėjo R.Savickienė.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Joana

Sveikintinas žingnis!!! Šaunuoliai! O pavydžių lietuvių komentuotojų visada bus...

Ekspertas

Amberto lygi kelkite geriau!!! P.s.viesbutyje, restoranuose!!!

Gidas

Geriau betvarkę savo viešbutyje suvalgykit. Turistai skundžiasi nuolat.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS