Artėja Vėlinių savaitgalis: kokie eismo pokyčiai laukia Klaipėdoje? | kl.lt

ARTĖJA VĖLINIŲ SAVAITGALIS: KOKIE EISMO POKYČIAI LAUKIA KLAIPĖDOJE?

  • 0

Klaipėdos miesto savivaldybė informuojama, kad Visų Šventųjų (lapkričio 1 d.) ir Vėlinių (2 d.) mieste keičiasi eismo organizavimo tvarka Joniškės ir Lėbartų kapinių zonoje.

Siekiant išvengti transporto spūsčių, lankytojų transporto priemonės nukreipiamos ratu, t.y. eismas organizuojamas viena kryptimi.

Į Joniškės kapines transporto priemones bus nukreipiamos dviejomis kryptimis: iš Liepų g. link Joniškės kapinių Joniškės gatve, toliau Klemiškės gatve link Palangos plento (A13), link Mokyklos g. – tik maršrutinis transportas ir neįgalūs; eismas Joniškės gatve nuo Mokyklos gatvės link Klemiškės gatvės – draudžiamas, išskyrus maršrutinį transportą į Joniškės kapines.

Į Lėbartų kapines transporto bus nukreipiamos iš Klaipėdos miesto per Jakų žiedą Dovilų kryptimi, pro Kertvergius link Lėbartų kapinių ir iš Rimkų gyvenvietės link Lėbartų kapinių leis važiuoti tik visuomeniniam transportui.

Taip pat Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai pažymi, kad lapkričio 1 ir 2 d. į kapines įvažiuoti nuo 8 val. iki 12 val. bus leidžiama tik neįgaliesiems, turintiems pažymėjimus.

Tiesa, švenčių dienomis, siekiant išvengti transporto spūsčių prie pagrindinių Lėbartų kapinių vartų, nuo spalio 28 d. iki lapkričio 3 d. įskaitytinai, Lėbartų kapinėse keičiama transporto važiavimo tvarka – į kapines įvažiuojama pro centrinius vartus, išvažiuojama pro „plėtros“ vartus.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS