Geros naujienos Jakų gyventojams: kitą rudenį duris atvers nauja mokykla | kl.lt

GEROS NAUJIENOS JAKŲ GYVENTOJAMS: KITĄ RUDENĮ DURIS ATVERS NAUJA MOKYKLA

  • 8

Klaipėdos rajono savivaldybė pasirašė sutartį dėl naujos mokyklos statybos Jakuose. Daugiau nei 2,2 mln. eurų kainuosianti mokykla, planuojama, duris galėtų atverti jau kitų metų rudenį.

Jakų gyventojai mokyklos ir darželio laukia ne vienus metus, todėl, pasak Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo, tai buvo vienas iš prioritetinių darbų.

„Sutartis su rangovu pasirašyta šią savaitę. Jis darbus planuoja pradėti artimiausiu metu ir yra pasiryžęs projektą įgyvendinti kaip įmanoma greičiau, per mažiau nei metus. Mokyklos-darželio Jakų gyventojai laukė tikrai ilgai, todėl džiaugiamės, kad judame į priekį, ir tikimės, kad ugdymo įstaiga duris atvers jau kitų metų rudenį“, – tikino Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Jakų mokykloje-darželyje bus suformuotos ikimokyklinio ir pradinio ugdymo klasės, galinčios priimti beveik šimtą vaikų, sporto salė, valgykla, sutvarkyta aplinka, įrengtos vaikų žaidimo, sporto aikštės, automobilių stovėjimo vietos. Iš Valstybės investicijų programos mokyklos statybai jau gauta 380 tūkstančių eurų.

„Iš tiesų džiugu, kad Jakuose gyvenantys vaikai pagaliau galės lankyti naują ir modernią mokyklą. Galime drąsiai sakyti, kad Sendvario seniūnijai dar niekada nebuvo skiriama tiek dėmesio, kiek pastaruoju metu: nauja mokykla Jakuose, Savivaldybės kvietimu steigiasi nauji darželiai, ruošiamasi daugiafunkcio centro statybai, skirtos rekordinės lėšos infrastruktūrai. Tikrai dėmesio augančioms teritorijoms skiriame nemažai“, – teigia meras Bronius Markauskas.

Daugiau nei 2,2 mln. eurų vertės Jakų mokyklos statybos sutartis pasirašyta su bendrove „Statmax“. Sutarties trukmė – 22 mėnesiai, tačiau rangovas pasiryžęs ją įgyvendinti greičiau, per dešimt mėnesių.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Nesvarbu

Gaila kad tik pradinių klasių vaikai galės lankyti, jau daro projektą tai galėtų iškarto statyti didesnę progimnaziją, kur vaikai nuo paruošiamosios iki 8klasės mokytūsi vienoje mokykloje, ir nereiktų keliauti po keturių klasių.

Edis

Jūs vėl nepatenkinti.bus mokykla,blogai,darželis,vėl blogai.gyvenate savo namuose už miesto.ko dar norite.rašo visiški debilai,arba neturintys ką sakyti ir veikti.

Kroksul

pashol nahuj, bus
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS