Hidrauliniai bandymai baigti: karštas vanduo grįžta į klaipėdiečių namus | kl.lt

HIDRAULINIAI BANDYMAI BAIGTI: KARŠTAS VANDUO GRĮŽTA Į KLAIPĖDIEČIŲ NAMUS

  • 14

Bendrovė „Klaipėdos energija“ informuoja, kad trečiadienį, birželio 9 dienos ryte, pabaigė pietinės Klaipėdos miesto dalies šilumos trasų hidraulinius bandymus ir atnaujino šilumos tiekimą.

Šildymo sistemų prižiūrėtojai ir namų administratoriai kviečiami kuo skubiau paruošti namų įvadus ir įrenginius, kad gyventojai ir verslo subjektai galėtų naudotis karšto vandens paslaugomis.

„Bandymai praėjo sėkmingai, magistraliniuose tinkluose viskas gerai, karšto vandens tiekimas atnaujinamas visam miestui. Kvartalų tinkluose dar gali paaiškėti smulkūs defektai, tačiau įprastai tai būna nesudėtingi gedimai, jų sutvarkymui užtenka kelių valandų“, – sakė Arūnas Smaguris, bendrovės „Klaipėdos energija“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovas.

Šalinant gedimus vienas kitas pastatas laikinai gali būti atjungiamas nuo šildymo sistemos. Apie tokius atvejus bendrovė „Klaipėdos energija“ iš anksto informuos pastatų savininkus ir valdytojus, taip pat ši informacija skelbiama www.klenergija.lt.

Jeigu jūsų name ar biure nėra karšto vandens, apie priežastis teiraukitės namo administratoriaus ir šildymo sistemų prižiūrėtojo – jie atsako už šilumos patekimą į namą. Kas aptarnauja jūsų namą, galite sužinoti https://www.klenergija.lt/gyventojams/silumos-kokybe-jusu-name/.

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Rz

Debreceno45 vandenį užarė iki birželio 18 debilų šaika knisa viską aplink kaip kurmiai irsedėk kaip papuasas dvi savaites be karšto vandens

Klaipedetis

Silumos tinkali pajunge Sil.trasas iki siluminio cebntro o vidaus tinklus pajunge tarnybos kuri administruoja jusu nama. Pirma suzinokite pajungimo tvarka o pas kui rasykite

stat- zard

pastaruosius pora metu tikrai bandymus atlieka greit, jauciasi kad is anksto suplanuota- dekui ir toliau taip.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS