Į Nidą plukdančio katamarano teks laukti dar metus | kl.lt

Į NIDĄ PLUKDANČIO KATAMARANO TEKS LAUKTI DAR METUS

  • 7

Nors bendrovė „Smiltynės perkėla“ planavo jau šiemet atnaujinti buvusį itin populiarų maršrutą Kuršių mariomis Klaipėda-Nida, šios pramogos teks palaukti dar mažiausiai metus, rašo „Lietuvos žinios“.

„Smiltynės perkėlos“ generalinis direktorius Darius Butvydas dienraštį informavo, jog neseniai nuspręsta koreguoti naujo katamarano viešojo pirkimo sąlygas.

„Pirmąjį konkursą skelbėme dar rudenį, bet buvo pasiūlytos per didelės laivo statybos kainos. Norėjome, kad katamaranas būtų pastatytas per septynis mėnesius, tačiau nuspręsta terminą pailginti. Tad šiais metais, deja, to maršruto dar nebus. Pabrėšiu, kad jis jokiu būdu nėra naikinamas. Bus statomas modernus dviejų denių laivas, kuriame tilps triskart daugiau žmonių ir daugiau dviračių. Nuo 2020 metų vėl bus galima iš uostamiesčio plaukti mariomis į Juodkrantę ir Nidą“, – sakė jis.

Tokią žinią tiek vietinio turizmo, tiek Neringos bei Klaipėdos savivaldybių atstovai įvertino kaip skaudų smūgį skatinant žmones į Kuršių neriją vykti be automobilių.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

D.M

LABAI GAILA

Karolis

Plauks kitas laivas marsrutu Klaipeda Juodkrante Klaipeda laivas Forelle Planuoja kiekviena vasaros diena

Anonimas

liberastai skuba į politines kapines. Graudu darosi važiuojant per miestą. Chaosas kur bepažvelgsi. Jau ir Šiauliai mums vidurinį pirštą parodė, kas toliau? Panevėžys , Utena , Gargždai...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS