Išvadų dėl taršos chromu Klaipėdoje teks palaukti: tyrimus sustabdė koronavirusas | kl.lt

IŠVADŲ DĖL TARŠOS CHROMU KLAIPĖDOJE TEKS PALAUKTI: TYRIMUS SUSTABDĖ KORONAVIRUSAS

  • 4

Atsakymai į klausimus dėl taršos chromu Vitės kvartale bus pateikti ateityje. Planuotus ekogeologinius tyrimus, kurie turėjo būti atlikti užsienio laboratorijose, sustabdė viską kaustantis koronavirusas.

Tikrasis taršos chromu mastas Klaipėdos Vitės kvartale vis dar lieka neaiškus. Kada bus atsakyti jau bemaž pusmetį keliami klausimai, kol kas neprognozuojama.

Aiškinantis užterštumo situaciją buvo užsakyti išsamūs, tikrąją padėtį turėję atskleisti ekogeologiniai tyrimai. Uostamiestyje paimti mėginiai turėjo būti tiriami užsienyje, mat Lietuvoje nėra tokius tyrimus atlikti pajėgių laboratorijų.

Klaipėdos savivaldybės Aplinkos kokybės skyriaus vedėjos Rasos Jievaitienės teigimu, sutartis su tyrimus turėjusia atlikti įmone buvo pasirašyta kovą.

Specialistai jau buvo pradėję darbus sporto aikštyno rekonstrukcijos laukiančios Vitės progimnazijos teritorijoje. Vis dėlto procesus sustabdė ir daugelį kitų gyvenimo sričių jaukiantis koronavirusas.

Teigiama, kad visoje Europoje darbus nutraukė daugybė laboratorijų.

"Gali būti, kad teks laukti karantino pabaigos", – prognozavo R.Jievaitienė.

Dėl tos pačios priežasties, pasak Aplinkos kokybės skyriaus vedėjos, vėluoja ir pavasarį būdavę oro kokybės tyrimai.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Veidmainiai

Uostas teršė ir terš. Tokia jau uosto paskirtis, krova be taršos neįmanoma. Norite būti sterilūs - uždarykite uostą ir sėdėkite alkani. Bet kadangi uostas nuolat puolamas dėl taršos, buvo sugalvota išeitis - ne mažinti taršą, o prikurti visokių jievaitienių kontorų, kurios, atsieit, kontroliuos, matuos, mažins taršą. Kad mus nuramintų,susuktų smegenis. Jievaitienės tą ir daro, užsiima demagogija, ir labai sėkmingai įsisavina pinigus. Nežinau, kieno. Veikiausiai, iš surenkamų mokesčių. Nes privatininkas tokioms nesąmonėms neskirtų nė cento.

O kodel nesustabė kad savivaldybė

Iširto ir išvogė viso kvartalo medžius. Savyvaldybė ir Kelprojektas medžiu vagiai......

hhm

Bent teoriškai kaip koronavirusas stabdo taršos tyrimus? Vadinasi gatvių valytojai gali kasdien darbuotis, žmonės kitų profesijų kasdien į darbą eina, o va grunto mėginius paimti mokslininkas negali? Prie kompo laboratorijoje sėdėti negali? Kas per pasiteisinimai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS