Klaipėdoje – festivalis Tarptautinei negalios supratimo dienai | kl.lt

KLAIPĖDOJE – FESTIVALIS TARPTAUTINEI NEGALIOS SUPRATIMO DIENAI

  • 0

Gruodžio 4 dieną Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras ir Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra jau vienuoliktą kartą organizuoja festivalį „Aš neabejingas, o Tu?“, skirtą Tarptautinei negalios supratimo dienai. Ypatingas socialinis festivalis kasmet sulaukia labai daug švietimo įstaigų ir socialinių partnerių, kurie aktyviai stengiasi prisidėti prie supratimo apie žmones su negalia didinimo.

Delfinų terapijos centro vadovė prof. dr. Brigita Kreivinienė sako, kad festivalio tikslas – ne tik sukurti įsimintiną renginį, bet ir pabrėžti svarbią žinią – negalia neturi būti kliūtimi draugystei ir bendrystei.

„Kasmet sulaukiame daug dėmesio iš įvairių švietimo įstaigų ir socialinių partnerių, – sako prof. dr. Brigita Kreivinienė. – Kartu siekiame didinti supratimą apie žmones su negalia, palaikyti įvairiapusį bendradarbiavimą šioje svarbioje srityje bei parodyti, kad meilės ir supratimo nėra riboti jokios fizinės ar psichinės negalios.“

Festivalio dalyviai kviečiami ne tik mėgautis kultūrine programa ir pramogomis, bet ir įsitraukti į dialogą, kuris skatina bendrystę, toleranciją ir supratimą. Festivalis „Aš neabejingas, o Tu?“ yra ne tik renginys, bet ir svarbus žingsnis link bendros visuomenės formavimo, kurioje kiekvienas yra vertinamas ir palaikomas.

Festivalis vyks Klaipėdoje, PC „Studlendas“, partneriai: Klaipėdos regos ugdymo centras, Klaipėdos Litorinos mokykla, Šiaulių lopšelis-darželis „Pasaka“, Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, renginį globoja Rotary klubas „Aditė“.

GALERIJA

  • Klaipėdoje – festivalis Tarptautinei negalios supratimo dienai
A. Mažūno nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS