Dėl viruso uždarytame Jūrininkų ligoninės skyriuje – dar trys užsikrėtę darbuotojai | kl.lt

DĖL VIRUSO UŽDARYTAME JŪRININKŲ LIGONINĖS SKYRIUJE – DAR TRYS UŽSIKRĖTĘ DARBUOTOJAI

Antradienį laikinai uždarytame Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Abdominalinės chirurgijos skyriuje patvirtinti dar trys koronavirusu užsikrėtę darbuotojai, iš viso šiame skyriuje patvirtinti jau penki COVID-19 atvejai.

„Paskutines žinias gavom, kad konkrečiai dar dvi slaugytojos iš to paties skyriaus ir vienas gydytojas iš to skyriaus (užsikrėtė – BNS). Tai mes teisingai padarėme, kad mes juos izoliavome, čia iš tų izoliuotų žmonių ir yra“, – antradienį vakare BNS patvirtino J. Sąlyga.

Abdominalinės chirurgijos skyriaus veikla laikinai buvo sustabdyta antradienį ryte, po to, kai koronaviruso infekcija buvo patvirtinta skyriaus pagalbinei darbuotojai.

Klaipėdos Jūrininkų ligoninės vadovas Jonas Sąlyga antradienį BNS patvirtino, kad skyrius uždarytas, o skyriaus darbuotojai – izoliuoti.

„Kadangi buvo nustatyta koronavirusinė infekcija pagalbinei darbuotojai, kuri turėjo kontaktą su skyriaus darbuotojais, taip pat turėjo kontaktą su ūkio reikalų tvarkytoja, kuriai irgi nustatytas koronavirusas, pasitarę su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, nusprendėme stabdyti skyriaus veiklą“, – sakė J. Sąlyga.

„Visus karantinavom, jų maždaug 29. Skyrius laikinai stabdo veiklą ir po dviejų savaičių spręsime kaip elgtis“, – teigė Jūrininkų ligoninės vadovas.

Antradienį vakare koronaviruso infekcija patvirtinta dar trims Abdominalinės chirugijos skyriaus darbuotojams.

„Paskutines žinias gavom, kad konkrečiai dar dvi slaugytojos iš to paties skyriaus ir vienas gydytojas iš to skyriaus (užsikrėtė – BNS). Tai mes teisingai padarėme, kad mes juos izoliavome, čia iš tų izoliuotų žmonių ir yra“, – BNS patvirtino J. Sąlyga.

Pasak J. Sąlygos, skyriuje gydyti pacientai perkeliami kitur, o skubius pacientus priims kita uostamiesčio ligoninė.

„Du pacientai buvo tame skyriuje, jie perkelti į kitą skyrių, o skubi pilvo chirurgijos pagalba bus teikiama Klaipėdos respublikinėje ligoninėje, sutariau su ligoninės direktoriumi. Dabar yra atliekama dezinfekcija ir vis tiek skyrius dabar 14 dienų nedirbs, negalime guldyti pacientų į tokį skyrių“, – sakė Jonas Sąlyga.

Klaipėdos respublikinės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kundrotas sakė, kad ligoninė yra pasiruošusi priimti daugiau pacientų.

„Mes ir taip teikiam skubią pagalbą chirurginių ligų, tai čia nieko naujo. Tiesiog gali padidėti pacientų srautas į mūsų ligoninę, bet mes esame visada pasiruošę, mes turime savo abdominalinės chirurgijos skyrių, kuriame teikiame tas paslaugas“, – patikino M. Kundrotas.

Pilvo chirurgijos skyrius yra jau antrasis Jūrininkų ligoninės skyrius, kurio veiklą tenka laikinai sustabdyti – dėl chirurgui diagnozuoto koronaviruso mažiau nei prieš dvi savaites buvo laikinai uždarytas Kraujagyslių chirurgijos skyrius, izoliuota 12 pacientų ir per 50 ligoninės darbuotojų.

Ligoninės vadovas J. Sąlyga antradienį teigė, kad Kraujagyslių chirurgijos skyriaus veiklą planuojama atnaujinti šią savaitę.

„Jau šiuo metu atsigauname, jau beveik praėjo terminas 14 dienų, šiuo metu yra atliekami tyrimai tiems, kurie buvo karantinuoti ir jeigu viskas gerai, šią savaitę mes planuojame Kraujagyslių chirurgijos skyrių vėl atidaryti“, – vylėsi jis.

Lietuvoje iš viso patvirtinta 533 koronaviruso atvejų, septyni žmonės pasveiko, dar septyni – mirė. Tarp užsikrėtusiųjų – daugiau nei 60 medikų.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

O ko derėjo laukti?

Ten niekada net skyriuose nieko nedezinfekuodavo, valgyklėlėse kėdžiu atlošai apgurgije, o grindis tik pamozodavo kad skaitytusi plautos..Registratūros ,,prkystaliai" niekad net muilo nėra mate.Tokios vietos tik infekcijoms veistis

Atsipaipaliokite ar esate iš tų

inteligentų kurie komentuoja neskaitę teksto ? PAGALBINĖ atsinešė virusą , matyt artimas grįžo iš užsienio ir iškreiptai suprato saviizoliaciją su pasižadėjimu . Už tokią laisvę kovojo ypač Klaipėdos meras ? O kokia SAM apsauga gali padėti nuo bukapročių ?

Sam, manau, nusikaltėliai

Gydytojai buvo mesti į priekines linijas absoliučiai be ginklų,. Ir štai dabar džiaukimės mūsų "vadukų" veiklos rezultatais. Pasimokyti jau reikėjo. Tai parodė Alytaus atvejis. Tada ugniagesiai buvo įstumti į katastrofišką padėtį. Ir tada ponia dievažijosi, kad viskuo ugniagesiai aprūpinti. Dabar tą patį darė Veryga ir Skvernelis, dar versdami meluoti ir ligoninių vadovus. Praktiškai esame palikti likimo valiai. Tai nedovanotina. Dėl tokių apsileidėlių tauta turi padaryti išvadas. Juk tai- tiesioginis tautos genocidas. Tokia mano nuomonė.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS