Klaipėdos rajone rasti nelegalūs slaugos namai: pradėti tyrimai | kl.lt

KLAIPĖDOS RAJONE RASTI NELEGALŪS SLAUGOS NAMAI: PRADĖTI TYRIMAI

Klaipėdos rajone esančioje Priekulėje rasti nelegalūs slaugos namai, kuriuose be leidimo buvo slaugomi trys asmenys.

Tai ketvirtadienį spaudos konferencijoje pranešė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė.

„Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamentas vakar gavo pranešimą apie nelegalią veiklą – suaugusių asmenų socialinę globą. Pasitelkus policijos pareigūnus buvo nuvykta į vietą, atliktas patikrinimas ir šis pranešimas pasitvirtino“, – sakė R. Lingienė.

Jos teigimu, Priekulėje rastoje įstaigoje slaugomi trys asmenys, leidimo tą daryti įstaiga neturėjo.

„Rasti trys slaugomi asmenys, veikla vykdoma nelegaliai, leidimo higienos pasui šiai veiklai nebuvo prašyta“, – teigė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovė.

Ji taip pat pridūrė, kad dėl šio įvykio pradėtas tyrimas.

Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė informavo BNS, šiuo metu policija sprendžia, ar pradėti administracines teisenas dėl galimos neteisėtos komercinės veiklos vykdymo.

„Dabar yra tikslinamos aplinkybės, renkami duomenys“, – teigė uostamiesčio policijos atstovė.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

LT

Kokia valdžia tokia ir tvarka. Vemti verčia

Reginai

Ten labai bloga vieta.Atimta iš vaikų per prievartą juos ne tik apvagiant bet ir nesuteikiant panašių patalpų.Niekas ten nebus laimingas -velnias už kiekvieno nugaros stovės..

Regina

Klaipėdos "atsakingi" valdininkai - kada prisiminsit savo pažadus apie legalius senelių namus Melnragėje, Vaivos 23, kur anksčiau buvo SOS VAIKŲ namai, o dabar apleistas pastatas???
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS