Klaipėdos rajono gyventojams – atskiras tinklalapis apie koronavirusą | kl.lt

KLAIPĖDOS RAJONO GYVENTOJAMS – ATSKIRAS TINKLALAPIS APIE KORONAVIRUSĄ

  • 6

Klaipėdos rajono savivaldybė pristato gyventojams atskirą tinklalapį, kuriame vienoje vietoje pateikiama aktuali informacija, susijusi su koronavirusu, karantinu ir dėl to pasikeitusiomis gyvenimo sąlygomis. Čia esanti įvairiausia informacija pravers ir gyventojams, ir verslui.

Klaipėdos rajono gyventojams puslapis yra pasiekiamas paspaudus šią nuorodą: https://koronavirusas.klaipedos-r.lt/

Šiame tinklalapyje galima rasti naujienų skiltį, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, specialistų kontaktus, pavyzdžiui, norint paklausti dėl socialinių išmokų ar saviizoliacijos, taip pat naujausia statistika apie užfiksuotus koronoviruso atvejus Klaipėdos rajone ir kt.

„Kodėl atskiras tinklalapis? Todėl, kad mes norėjome savo rajono žmonės suteikti reikiamą informaciją apie koronavirusą vienoje vietoje. Kitaip tariant, kad jiems patiems nereikėtų atrinkinėti informacijos ir ieškoti internete atsakymų į įvairiausius iškilusius klausimus. Taigi, šiandien mes startuojame su tinklalapiu, o jame esančią informaciją nuolat pildysime bei atnaujinsime. Todėl tikrai labai noriu pakviesti ir paskatinti mūsų gyventojus teikti siūlymus, kokia informacija jiems būtų naudinga bei ką jie norėtų išvysti šiame puslapyje“, – sako Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas.

Gyventojai pasiūlymus ir pastebėjimus kviečiami teikti el. paštu infokorona@klaipedos-r.lt

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

kaukė

Baikit aimanuoti,kas tik ką bedaro -viskas blogai,o ką patys darot,bent vykdykit karantino nuostatas ir saugokitės.

zenonas išpriekulis

Paremtas moksliniais tyrimais: šios bacilos siaubas yra imbieras. Ji bijo imbiero labiau negu velnias kryžiaus. Susimaišyti reikia imbiero, miltelių, geriau tarkuoto su medumi. Tarkim einant kur ar šiaip, sučiulpti šaukštelį. Veikia 3-4 valandas. Pasirodo, kiekvieno skirtingo viruso bacila, bijo skirtingų augalų, o ši būtent imbiero. Jeigu abejojate Jūsų reikalas, nors tada patikėkite, kad tikrai nepakenks.

DABAR

kaip tik yra laikas kada tinkamu laiku gauta informacija gali išgelbėti ir gyvybes nedalinant viruso .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS