Klaipėdiete Laima tikino, jog antradienio vakarą nuvažiuoti į senamiestį be keblumų nepavyko. Rasos stotelėje, važiuojant link centro, 2-ojo maršruto autobusas interneto grafiku turėjo atvykti 18.37 val., tačiau atėjus į stotelę ekrane buvo matyti, jog autobusas atvyks tik 18.44 val. Klaipėdietei jo sulaukti nepavyko.
„Klaipėdos keleivinio transporto“ direktorius Gintaras Neniškis, patikrinęs autobusų maršrutus, paaiškino, jog autobusas į stotelę atvyko anksčiau, dėl to moteris į autobusą veikiausiai galėjo tiesiog nespėti.
Savaitės pradžioje gyventojai pastebėjo, esą 6 ir 9 maršrutų autobusai taip pat neatvyksta laiku, o internete viešinamų autobusų grafikų laikai nesutampa su tais, kurie nurodomi stotelėse.
Keleiviai dažniausiai internete pasižiūri pirmosios maršruto stotelės atvykimo laiką, o autobuso laukia kur nors maršruto trasos viduryje.
„Klaipėdos keleivinio transporto“ direktorius teigė, kad šią savaitę ilgų vėlavimų nebuvo užfiksuota. Tačiau pabrėžė, kad tvarkaraščiai iš tikrųjų gali skirtis.
„Matome įprastinius rytinio piko vėlavimus iki 10 minučių ir kelis dėl gedimų nutrauktus reisus. Tvarkaraščiai gali skirtis, stotelių švieslentėse ir telefonuose rodomas realus važiavimas, o popieriniuose tvarkaraščiuose – teorinis, kaip turėtų važiuoti. Visgi pastebime, jog keleiviai dažniausiai internete pasižiūri pirmosios maršruto stotelės atvykimo laiką, o autobuso laukia kur nors maršruto trasos viduryje“, – paaiškino direktorius.
Nors pastaruoju metu dėl kontrolierių konfliktų su pažeidėjais maršrutuose užlaikymų šią savaitę nebuvo, dėl jų autobusai retkarčiais taip pat vėluoja.
„Retai, bet būna, kai asmenys atsisako išlipti iš autobuso be policijos, tuomet autobusai vėluoja į kitas stoteles. Tačiau dažniausiai procedūros yra atliekamos kontrolierių autobusiukuose“, – patikino G. Neniškis.
(be temos)