Miesto centre – eismo apribojimai | kl.lt

MIESTO CENTRE – EISMO APRIBOJIMAI

Automobilių vairuotojams penktadienį teks aplenkti Herkaus Manto gatvės dalį nuo Danės gatvės, Tiltų gatvę, šeštadienį – Danės gatvę. Čia draudžiamas eismas. Pastarąjį trikdys ir eisena.

Valstybės dienai skirtų renginių ciklas prasidės penktadienį 11 val. eisena iš Skulptūrų parko į Kruizinių laivų terminalą.

Apie 11.10 val. žygeiviai pasieks Herkaus Manto gatvę ties M.Mažvydo alėja. Vėliau eis Tiltų gatve, iš kurios pasuks į Turgaus gatvę. Viešasis transportas važiuos paskui eiseną.

Penktadienio vakarą prie paminklo „Arka“ vyks koncertas. Nuo 19.45 iki 22.30 val. bus uždraustas eismas Herkaus Manto gatvės dalimi nuo Danės gatvės, Tiltų gatve.

Viešasis transportas uždarytą ruožą apvažiuos į šiaurinę miesto pusę per Galinio Pylimo, Pilies, Danės gatves, kol pasieks Herkaus Manto gatvę.

Į pietinę pusė minėtu laiku jis važiuos Naujojo Sodo, Naująja uosto, Pilies, Galinio pylimo gatvėmis ir toliau patvirtintais maršrutais.

Apvažiavimo ruože autobusai stos „Senosios Perkėlos“ ir „Teatro“ stotelėse.

Viešojo transporto organizatoriai keleiviams, susiruošusiems penktadienį vykti į autobusų ar geležinkelio stotis, patarė išvažiuoti anksčiau, nes kelionė truks ilgiau, o tvarkaraščiai dėl apribojimų nepatikimi. Autobusai gali nuo grafikų atsilikti.

Taip pat atkreipiamas dėmesys, kad penktadienis – šventinė diena. Tad viešasis transportas kursuos pagal sekmadienio tvarkaraščius. Nereikia mokėti ir už automobilių stovėjimą centrinėje miesto dalyje.

Eismo apribojimai miesto centre laukia ir šeštadienį. Nuo 11.45 iki 15 val. bus uždraustas eismas Danės gatvėje dėl prie skulptūros „Žvejas“ vyksiančio renginio.

Pakoreguota ir 4A maršruto autobuso trasa. Šiuo numeriu pažymėtos transporto priemonės važiuos ne Danės, Naujojo Sodo gatve.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS