Mūsų jaunosios klaipėdietės – šalies čempionato prizininkės | kl.lt

MŪSŲ JAUNOSIOS KLAIPĖDIETĖS – ŠALIES ČEMPIONATO PRIZININKĖS

Įvyko šių mokslo metų pirmosios Lietuvos vaikų ir jaunučių meninės gimnastikos varžybos – individualių ir grupinių pratimų čempionatas.

Mūsų miestui jame atstovavo didelė Klaipėdos "Viesulo" sporto centro mažųjų sportininkių komanda.

Gimnastės trenerių nenuvylė, sportininkės puikiai pasirodė tarp stipriausių Lietuvos meninės gimnastikos atstovių.

Paties jauniausio amžiaus gimnasčių grupėje rungėsi 14 mergaičių. Net dvi klaipėdietės kilo ant apdovanojimo pjedestalo: Irina Rožkova (g. 2015 m.) pasidabino sidabro medaliu, Emilija Zelianinaitė (g. 2016 m.) – bronzos.

2014 m. gimimo grupėje (35 dalyvės) neaplenkiama buvo klaipėdietė Eva Šeremetova, ji savo trofėjų kolekciją pasipildė taure ir aukso medaliu. Visiškai mažu skirtumu praleidusi į priekį vilnietę, Karina Zavjalova užėmė garbingą 4 vietą.

2013 m. gimimo gimnastės atliko pratimą su šokdyne. Čia taip pat dvi klaipėdietės iškovojo medalius – Elija Vilnonytė užėmė pirmą vietą ir pasipuošė aukso medaliu, Mariela Usik – bronzos. Ketvirta liko komandos draugė Patricija Kareivaitė.

2012 m. gimimo gimnasčių grupėje startavo 25 gimnastės. Jos atliko du pratimus. Suvedus daugiakovės rezultatus pirmoji vieta ir didžiausia taurė atiteko klaipėdietei Lilijai Maiborodai, antroji – Abigelei Pucetaitei, ketvirtoji – Marijai Rinkevičiūtei.

2011 m. gimimo grupės gimnastės taip pat atliko tris pratimus. Daugiakovėje sidabro medaliu pasidabino uostamiesčio gimnastė Izabelė Bertulė, bronzos – Julija Voločko.

Grupinių pratimų rezultatai džiugino klaipėdiečių trenerius. Jaunučių pogrupyje (8 Lietuvos komandos) Klaipėdos "Viesulo" sporto centro komanda "Barbie girl" – A.Pucetaitė, L.Maiboroda, P.Kareivaitė, Mariela Usik, Gustė Kiaupaitė užėmė pirmą ir antrą vietas.

Vaikų pogrupyje (11 Lietuvos komandų) "Voriukai" – Amelija Budzinskaitė, K.Zavjalova, Milena Šertvytytė, Rūta Ūsaitė, Irina Rožkova ir "Perliukai" – E.Šeremetova, Julija Butylova, Zlata Vasiljeva taip pat džiaugėsi aukso ir sidabro medaliais, komanda "Viesulas" – Brigita Pečiulytė, Darja Martynova, Paulina Čepliauskaitė, Ditė Vasiliauskaitė – trečios vietos medaliais bei taure.

Nugalėtojas ruošė Klaipėdos "Viesulo" sporto centro trenerės – Neda Juščė, Renata Tankevičienė, Sandra Žilinskienė, Margarita Zemskaja, Rasa Vaserienė, Dovilė Vilnonė, Juta Aliukonienė, Valentina Bagrijeva, Viktorija Petrova.