Naujųjų metų vakarą, siekiant išvengti susibūrimų, bus užtvertas Palangos tiltas | kl.lt

NAUJŲJŲ METŲ VAKARĄ, SIEKIANT IŠVENGTI SUSIBŪRIMŲ, BUS UŽTVERTAS PALANGOS TILTAS

  • 8

Palangos savivaldybė trečiadienį pranešė, kad Naujųjų metų vakarą, siekiant išvengti susibūrimų, bus užtvertas Palangos tiltas.

„Siekiant išvengti žmonių susibūrimų, jau rytoj, gruodžio 31 dieną, nuo 17 valandos bus užtvertas jūros tiltas“, – rašoma pranešime.

Palangoje ir Šventojoje nuo 23 valandos porai valandų taip pat bus išjungtas eglių šventinis apšvietimas, atsisakyta ir fejerverkų.

„Naujųjų metų sutikimas Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, bus kitoks nei įprastai – be šventinio fejerverko bei su išjungtu Palangos ir Šventosios eglių apšvietimu“, – teigia savivaldybė.

Savivaldybė žada, kad situaciją mieste dėl susibūrimo stebės ir policijos pareigūnai.

Naujųjų metų naktį kituose Lietuvos miestuose ketinama riboti patekimą prie pagrindinių eglių, kai kurie miestai taip pat išjungs jų šventinį apšvietimą.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Kaunietis

Tegyvuoja žaliasis fašizmas !!!

Taip.

Žmonės jau labai išvarginti sėdėjimo namuose ir net žinodami grėsmes, neatsispiria pagundai nueit prie jūros, į mišką ar prie eglutės. Gyvenimas patapo nykus ir jokios pramogos internetu ar darbas per nuotolį neatstos Gamtos ir laisvės vaikščioti kur nori, bei kada nori.Ta proga noriu visiems dar kartą pasiūlyti rimtai pagalvot apie žaliųjų visuomenininkų sakomas tiesas: Medžių negalima krsti ; Vandens, oro, dirvožemio negalima teršti; Floros, faunos negalima be reikalo naikinti; Aplinką būtina saugoti ir tausoti..___Visiems linksmų švenčių:)

taip yra

mano manimu lai koncervasi nugriauna ta nelaiminga PALANGOS tilta kad tik zmogus neuzeitu netycia ot vadovauja koncerva bus laisve sake VALSTIECIAI draude o koncervai duos laisve va jums laisve
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS