Meras: Neringa gali tapti Europos mastu patraukliu aviacijos turizmo tašku | kl.lt

MERAS: NERINGA GALI TAPTI EUROPOS MASTU PATRAUKLIU AVIACIJOS TURIZMO TAŠKU

  • 7

Neringos meras Darius Jasaitis sako, kad Neringa gali tapti Europos mastu patraukliu aviacijos turizmo tašku, daugėjant skaidančiųjų į Nidos oro uostą.

„Pirmųjų oro keliu atvykusių užsienio svečių sulaukėme be jokios reklamos. Tai tik patvirtina, kad Neringa Europos mastu tikrai gali tapti patraukliu aviacijos turizmo tašku“, – pranešime teigė meras.

Savivaldybės duomenimis per pirmą aerodromo gyvavimo mėnesį čia orlaiviai leidosi 161 kartą, iš viso nusileido 126 lėktuvėliai – sulaukta svečių iš Lenkijos ir Vokietijos.

Nidos aerodromas tinkamu naudoti pripažintas atsižvelgiant į Transporto kompetencijų agentūros komisijos išvadas.

Nidos civilinis aerodromas yra tinkamas skrydžiams dienos metu orlaiviams, kurių maksimali leistina masė iki 57000 kg. Už aerodromo priežiūrą atsakinga viešoji įstaiga „Nidos oro parkas“.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Nnnn

O kaip su ekologija? Viskas ok? Kiek lektuvėliai sumokės. Karštis matyt veikia Neringos valdininkų galvas.

Asfalto" bičas"

.Dieve, merą veikia karštis. Ar tas mažius jam naktimis neduoda miegoti, bet tie svaičiojimai apie "aviacija" jau darosi nesveiki... Visos pasualio aviakompanijos, pasualinis turizmas merdi, varge Tu varge Dariau. Puosėlėk Lietuvas perlą nesvaigęs, arba mauk į vakarinę mokyklą nuo Rugsėjo Prmosios, šviestis apie gamtą ir ekologiją.. Ar Gariūnuose gyvenat, pone Dariau? ATA meras Mikelis- gražioiso Švėkšnos vaikis, nors suvokė Neringos unikumą, šis asfalto tamsus vyrukas, tikrai NE...

Algirdas

Sutvarkykit tuos sandėlius prieplaukoje, stebiu Nidos prieigas per laivo Raketa kamerą, manau kad ir atplaukusiems, pirmas įspūdis BAISUS. Prieplauka yra Nidos vizitinė, ne oro uostas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS