Pajūryje varžėsi gelbėtojai: įgūdžius demonstravo įvairiose rungtyse | kl.lt

PAJŪRYJE VARŽĖSI GELBĖTOJAI: ĮGŪDŽIUS DEMONSTRAVO ĮVAIRIOSE RUNGTYSE

Pajūryje žmonių saugumu besirūpinantys gelbėtojai neseniai rungėsi tarpusavyje. Jau ne pirmus metus vykstančiose varžybose gelbėtojai savo jėgas išbandė ir įgūdžius demonstravo įvairiose rungtyse.

Šiais metais Lietuvos paplūdimių gelbėtojų čempionatas, sukvietęs nemenką dalyvių būrį, vyko Nidoje. Varžybų pabaigoje paaiškėjo, kad geriausiai šiemet sekėsi ir pirmąją vietą iškovojo Nidos gelbėtojai, antroji vieta atiteko Klaipėdos, o trečioji – Palangos gelbėtojams.

„Kova buvo atkakli. Pačiame gale šiek tiek nusileidome Nidai. Bet, kita vertus, ne tik Klaipėda turi laimėti varžybas, bet ir Nida, ir Palanga, kad gelbėtojams būtų įdomiau dalyvauti ir nebūtų aiškiaus lyderio, nes visi dirbame vienodą darbą, visi yra stiprūs, lygūs“, – teigė biudžetinės įstaigos „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Siakki.

Uostamiesčio gelbėtojų vadas akcentavo, kad gelbėtojų čempionatas yra puiki proga gelbėtojams pabendrauti, pasidalinti patirtimi, pasižiūrėti vieniems į kitus bei pasisemti patirties.

„Klaipėdos paplūdimiai“ nuotr.

Čempionate dalyvavusias komandas sudarė iki dešimt narių – vyrų ir moterų.

„Vaikinai rungėsi tarpusavyje, merginos – taip pat, tačiau buvo rungčių, kur buvo ir mišrios komandos“, – pastebėjo A. Siakki.

Pačiame gale šiek tiek nusileidome Nidai. Bet, kita vertus, ne tik Klaipėda turi laimėti varžybas, bet ir Nida, ir Palanga, kad gelbėtojams būtų įdomiau dalyvauti ir nebūtų aiškiaus lyderio, nes visi dirbame vienodą darbą, visi yra stiprūs, lygūs.

Pajūrio gelbėtojams paruoštose rungtyse reikėjo pademonstruoti fizinį pasirengimą bei skęstančiojo gelbėjimo įgūdžius.

Pavyzdžiui, vykdant vieną iš čempionato užduočių gelbėtojams teko bėgti 200 metrų, tuomet plaukti dar 400 metrų ir išlipus iš vandens nubėgti dar 200 metrų atstumą. Sutariama, kad ši rungtis buvo sunkiausia.

Varžybų dalyviai jėgas išmėgino ir tinklinio aikštelėje. Juokaujama, kad ši rungtis – atsipalaidavimui.

A. Siakki džiaugėsi, kad dalį rungčių jo komandos nariams pavyko įveikti pirmiesiems.

Kai kurie gelbėtojai čempionate dalyvavo jau ne pirmą kartą, mat gelbėtojais jau dirbo ir anksčiau. Varžybų dalyviai nestokojo gerų emocijų.

„Klaipėdos paplūdimiai“ nuotr.

„Visi patenkinti. Varžybų organizacija buvo labai gera, pasisekė ir dėl oro. Visi įdomiai praleido dieną“, – patikino A. Siakki.

Po varžybų jų dalyviai grįžo į darbus, mat kol jie rungėsi už savo miesto gelbėtojų vardą, komandos narius postuose paplūdimiuose buvo pakeitę jų kolegos.

GALERIJA

  • Pajūryje varžėsi gelbėtojai: įgūdžius demonstravo įvairiose rungtyse
  • Pajūryje varžėsi gelbėtojai: įgūdžius demonstravo įvairiose rungtyse
  • Pajūryje varžėsi gelbėtojai: įgūdžius demonstravo įvairiose rungtyse
„Klaipėdos paplūdimiai“ nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS