Po daugiabučio langais – netvarka | kl.lt

PO DAUGIABUČIO LANGAIS – NETVARKA

Žmonės jau kurį laiką lieja pyktį dėl Statybininkų prospekte įsisiautėjusių šiukšlintojų. Anot klaipėdiečių, sofas, lovas ir kitas buitines atliekas teršėjai išmeta tiesiog daugiabučio kieme arba palieka dūlėti šalia namo įėjimo.

Statybininkų prospekte esančio daugiabučio namo gyventojai nebesistebi betvarke šalia namo.

Kažkas be gėdos jausmo buitines šiukšles ir baldus suvertė tiesiog žmonėms po langais.

Gyventojai baiminasi, jog kiemas netruks virs sąvartynu.

"Prie ketvirtos laiptinės ir po balkonu yra paliktos didelių gabaritų šiukšlės. Atliekos buvo išmestos gegužės pradžioje, tačiau dar ir šiandien stūkso namo teritorijoje. Kas paliko atliekas, sužinoti taip ir nepavyko", – teigė klaipėdietis.

Šalia namo įėjimo išmesti seni čiužiniai, po balkonu nusviesta lova ir krūmuose pūvantis kilimas – tokį vaizdelį kasdien regi namo gyventojai.

Neapsikentę žmonės kreipėsi į miesto savivaldybės atstovus, prašydami išspręsti problemą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjo Sauliaus Valiulio tikinimu, į gyventojų skundą bus reaguojama nedelsiant.

"Bandysime išsiaiškinti, kas kaltas dėl susidariusios situacijos. Apklausime gyventojus, atliksime tyrimą. Namo administratorių įpareigosime aplinką sutvarkyti", – kalbėjo S.Valiulis.

Stambių gabaritų atliekų išvežimu turėtų rūpintis jų savininkai, mat atliekų surinkimo įmonės atsakingos tik už konteineriuose nugulusių atliekų išvežimą.

Anot poskyrio vedėjo, nustačius šiukšlintojus, jiems grės administracinė atsakomybė.

Pirmą kartą nusižengus, skiriama pusė minimalios baudos – 15 eurų.

Pakartojus nusižengimą, baudos gali siekti net iki kelių šimtų eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Teleu

Juk kiemus sluojancios bendroves ty valytojos ar nemato kad yra tokios siuksles ,kodel neinformuoja butu tarnybu kurie atsakingi uz tvarka kiemuose ,kodel to nedaro ,o reikia patiems skambinti ir inf ,ir dar tas siuksles isvez o jus mokesit papildomai ,nenusileiskit tai ju pareiga islaikyti kiemus svarius ........

Tautietis

Tai kad nėra normalių baudų ir kad tas baudas išrašinėja, kitas dalykas labai erzina nevalos kurie buitines atliekas sugeba sukißti į mažas šiukšlių dėžes šalua suoliukų nesuprantu negi sunku paeiti papildomai porą metrų?

Anonimas

Na ir kas per idiotu tauta: Vienas zmogus tvarko aplinka prie laiptines, sodina medelius ir geles tai kaimynai skundzia kad NIEKSAS trugdo pijokams, narkomanams sikti ir mysti laiptineje. Kiti daro siukslynus prie namo tai vel atsiranda idiotu kurie skundziasi. KO JUS NORITE IDIOTAI? Pirmiausia uzmusat geruma zmonese o paskui skundziates kokie zmones blogi. PIDE.RASINE IDIOTINIU VERSIU TAUTA.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS