Poilsio namai „Auska“ lieka valstybės nuosavybė | kl.lt

POILSIO NAMAI „AUSKA“ LIEKA VALSTYBĖS NUOSAVYBĖ

Buvusi sovietmečio nomenklatūros vila „Auska“ Palangoje lieka valstybės nuosavybėje.

Vyriausybė išbraukė šį sovietmečiu statytą poilsio namų kompleksą iš privatizuojamų objektų sąrašo.

„Siūloma išbraukti iš parduodamo nekilnojamojo turto sąrašo poilsio namų „Auska“ kompleksą Palangoje“, –  šią savaitę pristatydamas nutarimą Vyriausybei sakė finansų ministras Vilius Šapoka.

Sovietmečiu statyti tam metui prabangūs poilsio namai „Auska“ priklauso valstybei. Vila šiuo metu išnuomota privačiai įmonei, bet turtas buvo įtrauktas į aukcione parduodamų valstybės nekilnojamų turto objektų sąrašą.

Premjeras Saulius Skvernelis anksčiau yra išsakęs poziciją, kad „paskutinį unikalų viešą objektą pajūrio juostoje reikia išsaugoti valstybei“.

Finansų ministras yra informavęs Ministrų kabinetą, kad valdyti vilą siūlosi perimti Palangos savivaldybė.

Turto banko duomenimis, „Auskos“ kompleksą sudaro 4,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto pagrindinis pastatas ir kiti statiniai: teniso aikštynai, sargo namelis, kelios pavėsinės. Kompleksui priklauso beveik 22 ha žemės.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

>Aš

Tai ir reikia naujovių ir tvirtos tvarkos.Kad pagaliau keistūsi toki sowietinio kapitalizmo zakonai. Kiek galima laikyt tuos pačius per tuos pačius priplėkusius įtatymų raistus?Iššlavėt kažkiektai komuniagu iš seimo tai šluokim ir likusius su visais jų įpročiais

Valstybė tai mes.Bet į tokią valstybine vilą papulti galės tik išrinktieji.O kieno pinigais ji išlaikoma ,tiem jos nematyti.Mes per prasti jai.

Ale žiūrėkit

,,nesudraskė"..Kaip čia taip?Taigi nėNieko po rinkimų ateis ra geresnio šeiminiko kaip privatus:D).Nieko, po rinkimų ateis valdžia kokios reikia ir padarys tvarką - kas dar liko valstybinio tikrai bus suprivatizuota.Valstybei nieko nereikia - ji turi būti švariai nuoga-plika

SUSIJUSIOS NAUJIENOS