Pušyno gatvėje – pokyčiai: pastatytas naujas parkomatas ir kelio ženklai | kl.lt

PUŠYNO GATVĖJE – POKYČIAI: PASTATYTAS NAUJAS PARKOMATAS IR KELIO ŽENKLAI

Klaipėdiečiai atkreipė dėmesį, kad prie Poilsio parko atsirado naujas parkomatas. Dabar Pušyno gatvėje automobilių stovėjimas ne tik apmokestintas, bet ir apribotas. Nuo mėnesio pradžios visa teritorija tarp parko, geležinkelio ir Herkaus Manto gatvės tapo geltonąja zona.

Prašė gyventojai

„Pušyno gatvė yra siaura. Netvarkingai paliekami automobiliai tiesiog užstatydavo kelią. Gyventojai skundėsi, kad reikia kažką daryti. Nauja tvarka skatiname nelįsti į akligatvį. Sprendimas orientuotas ne į pasipinigavimą, o į įpročių keitimą“, – paaiškino viešosios įstaigos „Klaipėdos keleivinis transportas“ laikinasis direktorius Andrius Samuilovas.

Pušyno gatvės atkarpą tarp Herkaus Manto gatvės ir geležinkelio buvo pamėgę į Poilsio parką važiuojantys klaipėdiečiai.

Nuo šiol jiems siūloma mašinas palikti kitoje Herkaus Manto gatvės pusėje esančioje didelėje prekybos centro „Studlendas“ aikštelėje.

Nusprendusiesiems pasiūlymo atsisakyti ir vis dėlto statyti mašiną Pušyno gatvėje, teks mokėti kiekvieną dieną. Rinkliava nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo vidurio galioja nuo 8 iki 22 val. Po rugsėjo 16 d. – nuo 8 iki 18 val.

Apribojo statymą

Tiesa, rasti laisvą vietą geltonąja zona tapusioje teritorijoje bus sunkiau – pastačius naują kelio ženklą, maždaug dešimčia sumažėjo automobiliams statyti skirtų vietų.

„Žmonės pastebi pasikeitimus. Tikrai nepuolame bausti. Vairuotojus informuojame apie pasikeitusią tvarką. O gyventojai jau siunčia prašymus dėl leidimų. Po truputį civilizuotai ir sutvarkysime“, – teigė A.Samuilovas.

Gyventojo metinis leidimas pirmam automobiliui kainuoja du eurus. Antram – 72. Tiesa, nuo kitų metų pirmo leidimo kaina visoje Klaipėdoje kils iki 10 eurų. Antrojo nesikeis.

Automobilių statymas prie Poilsio parko apribotas miesto tarybai patvirtinus naują tvarką.

Permainos – ir pajūryje

„Klaipėdos keleivinis transportas“ sako, kad daugiau naujų parkomatų mieste įrengti neketinama.

„Pajūryje kai kurie nuo seniau stovintys parkomatai tiesiog pakeitė spalvą. Anksčiau visas pajūris buvo žalia zona. Nuo gegužės 1 d. visa teritorija yra geltona, išskyrus septynias aikšteles“, – sakė A.Samuilovas.

Žalia liko centrinė aikštelė Melnragėje ir esančiosios palei Girulių plentą.

„Vis dėlto išlieka galimybė statyti mašiną žaliojoje zonoje už tą patį įkainį. O jei vairuotojai nori važiuoti arčiau jūros, tada taip, spalva – kita, o kaina – šiek tiek didesnė“, – paaiškino „Klaipėdos keleivinio transporto“ laikinasis vadovas.

Kitas jau įsigaliojęs pasikeitimas – raudonoji zona dabar yra mokama visomis dienomis. Vasaros sezono metu mokėti reikia nuo 8 iki 22 val., kitu metu – iki 20 val.

Rudenį automobilio statymas raudonojoje zonoje brangs iki 1,5 euro.

GALERIJA

  • Pušyno gatvėje – pokyčiai: pastatytas naujas parkomatas ir kelio ženklai
  • Pušyno gatvėje – pokyčiai: pastatytas naujas parkomatas ir kelio ženklai
  • Pušyno gatvėje – pokyčiai: pastatytas naujas parkomatas ir kelio ženklai
  • Pušyno gatvėje – pokyčiai: pastatytas naujas parkomatas ir kelio ženklai
  • Pušyno gatvėje – pokyčiai: pastatytas naujas parkomatas ir kelio ženklai
  • Pušyno gatvėje – pokyčiai: pastatytas naujas parkomatas ir kelio ženklai
Vytauto Liaudanskio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (31)

Anonimas

Geležinkelio gatvės gyventojai vietoj triukšmą slopinančios sienelės gavo parkavimo mokesčius. Tiesiog puiku. Taip už mokesčių mokėtojų pinigus remiamas "darnus" traukinių judėjimas.

Kuoka

Tegul savibleda, savo aikstele apmokestina. Zinos mandravoti. Mandri aiskinti, kai viskas nemokama.

gėdingiausia ir

aktualiausia dabar tema,o ir nenuostabu,nes administracijos dirikas Neniškis iš tos kontoros,kol valdžioje,tai ir puola susitvarkyt reikalus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS