Skelbiama Klaipėdos Kalėdų eglutės paieška | kl.lt

SKELBIAMA KLAIPĖDOS KALĖDŲ EGLUTĖS PAIEŠKA

  • 2

Lapkričio 30-ąją, 17 val., Klaipėdoje, Teatro aikštėje, bus įžiebta Kalėdų eglė. Šių metų kalėdinių renginių organizatorius -“Klaipėdos šventės” - tęsia tradiciją: šiemet, kaip ir pastaruosius trejus metus Teatro aikštėje stovės natūrali, mišku kvepianti, žmonių su meile užauginta ir miestui dovanota eglutė.

Jau nuo šiandien klaipėdiečiai kviečiami siūlyti eglučių, kurios galėtų tapti Klaipėdos žaliuoju kalėdiniu simboliu bei pagrindine “Kalėdų eglutės pasakos” heroje, kandidatūras. Siūlomas medelis turėtų būti ne žemesnis nei 8 metrai, plataus ir tankaus šakų vainiko, rūšis nėra svarbi – eglė gali būti tiek sidabrinė, tiek paprasta.

„Uostamiestis jau keletą metų džiaugiasi dovanotu ir tikru Kalėdų simboliu, į Teatro aikštę atkeliaujančiu iš mylinčių ir dosnių namų. Kiekviena eglutė atsiveža savo istoriją, prisiminimus, jaukią švenčių nuotaiką, kuri skleidžiasi visame mieste. Rūpestingai išauginti ir atiduoti miestui medį - didžiulė dovana miestui ir miestiečiams, gražus dalijimosi gerumu simbolis ir tikrai Kalėdų vertas sprendimas. Tai - tikroji Kalėdų dvasia ir magija. “,- sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, kviesdamas klaipėdiškius ieškoti Kalėdų simbolio verto medelio.

„Klaipėdos šventės“ archyvo nuotr.

Organizatorių patirtis rodo, jog padovanoti šventei ilgus metus savo namų ar sodų valdose augintas egles žmones skatina įvairios priežastys. Aukštaūgiai medžiai ne tik užstoja saulės šviesą, bet ir kliudo elektros laidams ar požeminėms komunikacijoms, užima daug vietos. O dovanojant eglę Kalėdų šventei, medžiui tarsi suteikiama antroji galimybė – išskirtinė proga puošniu rūbu džiuginti Kalėdų stebuklo laukiančius žmones.

Tradicija Klaipėdoje puošti ne dirbtinį karkasą, o natūralų, tikrą kalėdinį medį atgimė 2016-aisiais. Tuokart eglė į Teatro aikštę atkeliavo iš šiaurinės miesto dalies, o dvejus pastaruosius metus iš tos pačios Upelio gatvės. Iš kur atvyks šiemetinė gražuolė žaliaskarė, kalėdinių švenčių organizatoriai atsakymą tikisi turėti jau po mėnesio.

Tad jeigu apsisprendėte, nedelskite ir pasiūlykite savo eglutę Kalėdoms. Pasiūlymų su nuotraukomis organizatoriai lauks iki š.m. lapkričio 10 d., el. p.: dalia@jurossvente.lt arba tel. +370 613 35 635.

Kalėdinių renginių organizatorius – viešoji įstaiga „Klaipėdos šventės“ - išspręs visus su eglutės nukirtimu, pervežimu ir medžio augimo vietos sutvarkymu susijusius rūpesčius. Be to, medelį dovanojusiems namams Klaipėdos miesto vadovas Vytautas Grubliauskas tradiciškai įteikia dovaną – jauną eglutės sodinuką naujai istorijai kurti.

GALERIJA

  • Skelbiama Klaipėdos Kalėdų eglutės paieška
  • Skelbiama Klaipėdos Kalėdų eglutės paieška
„Klaipėdos šventės“ archyvo nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Istorija

Uz 37 tukstancius issinuomoti nebera?

Apaštalas

Žudys augala karma baus

SUSIJUSIOS NAUJIENOS