Šventinis savaitgalis stebino – pareigūnams paklusti nepanoro šimtai | kl.lt

ŠVENTINIS SAVAITGALIS STEBINO – PAREIGŪNAMS PAKLUSTI NEPANORO ŠIMTAI

  • 8

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą Lietuvoje, nuo penktadienio vakaro ribota piliečių migracija tarp savivaldybių, tam įrengti patikros postai, kuriuose pareigūnai tikrino įvažiuojančius į miestus ir miestelius.

Klaipėdos apskrityje tokių postų įrengta 34, septyni jų – Klaipėdos mieste.

Postuose budėję Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai tikino, jog dauguma vairuotojų situaciją suprato, reagavo ramiai ir geranoriškai, kone visi turėjo kelionės būtinumą pagrindžiančius dokumentus – darbo pažymėjimus ar nekilnojamo turto dokumentus.

Tačiau per tris paras visoje apskrityje į norimą miestą neturint rimtos priežasties nepateko 19230 vairuotojų, 1100 jų buvo neįleisti į uostamiestį, dar 152 nepateko į Palangą, mat nurodė tiesiog norintys prasiblaškyti ar pailsėti.

Postuose dirbę pareigūnai surašė 134 protokolus už įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 12 vairuotojų buvo neblaivūs.

Postuose dirbantys pareigūnai surašė 22 protokolus už Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimą, dar keli piliečiai, nepaklusę teisėtiems pareigūnų reikalavimams buvo nubausti už nepaklusimą teisėtiems pareigūnų reikalavimams.

Vienas vyras triukšmavo Skuodo patikros punkte atsisakęs pateikti dokumentus.

Dar vienas pilietis uostamiestyje vairavo automobilį kalbėdamas telefonu, o perspėtas pareigūnų kėlė triukšmą, konfliktavo, be pareigūnų leidimo lipo iš automobilio.

Klaipėdos rajone, Vėžaičiuose, stabdomas pareigūnų keleivių pilną mašiną vežęs vairuotojas nestojo, o kai policininkai mašiną pavijo, visi penki automobilyje buvę vaikinai konfliktavo, priešinosi pareigūnams, vienas jų net kėsinosi spirti policininkui. Todėl visiems penkiems buvo surašyti protokolai ir už pasipriešinimą pareigūnams ir karantino taisyklių pažeidimą.

Patikrinus vairuotojų dokumentus postuose nustatyti keli ieškomi asmenys. Vienas jų slapstėsi nuo privalomos karinės tarnybos, kitas buvo ieškomas antstolių, dar vienas pilietis vengė atlikti teismo numatytą bausmę.

Neturintiems apsauginių kaukių, kurias nuo penktadienio privaloma nešioti viešose vietose, pareigūnai jas padovanojo.

Klaipėdos pareigūnus šeštadienį dovanomis nudžiugino penkiametė Ūla, stebėjusi per langą dirbančius pareigūnus ir netrukus su tėčiu atnešusi policininkams savo piešinių. Mergaitė pareigūnams palinkėjo gražių Velykų.

Policininkai teigia buvę maloniai nustebinti tokio malonaus vaiko dėmesio.

GALERIJA

  • Šventinis savaitgalis stebino – pareigūnams paklusti nepanoro šimtai
  • Šventinis savaitgalis stebino – pareigūnams paklusti nepanoro šimtai
Klaipėdos apkrities VPK nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Nuomonė

Kaip galima paklusti tokiems kurie visuomenėje neturi jokio autoriteto nes visą laiką yra korumpuoti iš skandalų neišeinantys niekšai be lašo žmoniškumo kodėl kitų šalių pareigūnai yra daug daugiau gerbiami.

Anonimas

Liurbis su vergo mastimu tai tu tau reiktų eiti gyventi į šiaurės koreja su kim yongu

Mačiau

Liurbiai nori gyventi gerai, ir nemato, kad gerai gyvena žmonės tose valstybėse, kur laikomasi įstatymų...Singapūro gyventojai beveik šimtu procentų palaiko savo valdžią, savo šalį vadina ROJUMI. Ir nesuka sau galvos, kad pas juos daugiausia visokių draudimų pasaulyje
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS