Uostamiestyje buvo nutrūkęs vandens tiekimas | kl.lt

UOSTAMIESTYJE BUVO NUTRŪKĘS VANDENS TIEKIMAS

Pirmadienį dėl elektros įtampos šuolio pietinėje Klaipėdos dalyje, Priekulėje ir Ketvergiuose gyventojai buvo likę be geriamojo vandens. Jo tiekimas visiškai atnaujintas per pusvalandį.

„Gavome informaciją, kad jau paleidžiame. Rankiniu būdu buvo atstatytas vandens tiekimas ir jau po truputėlį slėgis vandenvietėje kyla“, – netrukus po incidento vakar sakė bendrovės „Klaipėdos vanduo“ komunikacijos vadovė Gintarė Butkienė.

Vandenvietėje buvo įjungti generatoriai, palaikantys elektros energijos tiekimą. Po pusvalandžio vandens tiekimas jau buvo atnaujintas.

Teritorijoje, kuriai tiekiamas vanduo, yra apie 44 tūkst. „Klaipėdos vandens“ klientų. Tačiau ne visiems jiems buvo dingęs vanduo.

Kodėl įvyko elektros įtampos šuolis – nežinia. „Klaipėdos vandens“ atstovų teigimu, priežastį tiksliau apibūdinti galėtų elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“.

Tačiau jos atstovas pasiūlė kreiptis į Energijos skirstymo operatorių ESO.

Šios atstovas paaiškino, kad informaciją apie įtampos šuolį Klaipėdoje jie gavo būtent iš „Litgrid“.

„Pasitikslinau su kolegomis Klaipėdoje, „Litgridas“ jiems išsiuntė informaciją. Mes matėme, kad buvo fiksuojamas įtampos šuolis. Tikriausiai čia tas atvejis“, – teigė ESO ryšių su visuomene projektų vadovas Paulius Kalmantas.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Kai nebelieka atsakomybės ir veiklos kontrolės- kenčia varto

Mieste, tai retenybė (įtampų šuoliai), o rajonų gyventojai tiesiog monopolisto įkaitai. Panašu ,kad nepakankamai atnaujinami elektros perdavimo tinklai ir gyventojai patiria didelius nuostolius. Kas tai turi kontroliuoti? Yra įstaigos- bet jų veikla?

Kaunas

Kaune,Žaliakalnyje toks vandens spaudimas,vos ,vos teka ,nuo vasaros pradžios .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS