Užplūs vasariška šiluma Pereiti į pagrindinį turinį

Užplūs vasariška šiluma

2018-05-05 02:00

Šis savaitgalis uostamiestyje bus vėsesnis, tačiau jau nuo kitos savaitės pradžios sinoptikai prognozuoja labai vasariškus, šiltus ir saulėtus orus.

Pagaliau: orai tik šiltės, todėl, sinoptikų manymu, per kitą savaitę turėtų sužaliuoti visa augmenija.
Pagaliau: orai tik šiltės, todėl, sinoptikų manymu, per kitą savaitę turėtų sužaliuoti visa augmenija. / Vytauto Petriko nuotr.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Tyrimų ir plėtros skyriaus vyresnioji specialistė Judita Navašinskienė pranešė, kad šio šeštadienio ir sekmadienio naktys bus vėsios, o kai kur Žemaitijoje prognozuojamos ir šalnos.

Klaipėdoje šeštadienio naktį vyraus 3–5, o dieną – 13–15 laipsnių šilumos, be lietaus. Pūs šiaurės vakarų vėjas.

Sekmadienį oro temperatūra išliks panaši, naktį 3–7, dieną – 7–12 laipsnių aukščiau nulio.

Dėl žvarbaus jūrinio vėjo savaitgalį klaipėdiečiai šiluma nepasidžiaugs.

Tačiau kur kas geresnės prognozės – jau kitą savaitę, kai plūstelės šilumos banga. Pirmadienį pūs silpnas, nepastovios krypties 2–5 m/s vėjas, dieną jis sustiprės iki 3–8 m/s. Naktį vyraus 6–8, o dieną – 16–18 laipsnių šilumos.

Antradienio dieną sušils iki 19–21 laipsnio aukščiau nulio.

Trečiadienį bus šilta net ir naktį – termometro stulpelis rodys 7–9 laipsnius, o dieną – 17–19 laipsnių. Nei lietaus, nei stipresnio vėjo nenumatoma.

Ketvirtadienio naktis bus dar šiltesnė, sušils iki 8–10, o dieną – 19–22 laipsnių. Oras taps apniukęs ir lietingas.

Penktadienį protarpiais irgi palis. Naktį temperatūra sieks 10–12 laipsnių, dieną – 17–19. Pūs pietryčių rytų 4–8 m/s vėjas.

"Galime pasidžiaugti, nes laukia tikrai labai šilta ir vasariška savaitė. Kam reikia į sodus, prie jūros, bus gera proga nuvažiuoti. Per kitą savaitę jau turėtų sužydėti sodai, pievos. Bus gražu", – gerų  naujienų negailėjo sinoptikė J.Navašinskienė.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra