Vasaros sezonas prasidės anksčiau? | kl.lt

VASAROS SEZONAS PRASIDĖS ANKSČIAU?

Klaipėdos miesto paplūdimiuose jau vyksta pasiruošimas šiltajam sezonui: lyginamas smėlis, tvarkomi į pajūrį vedantys laiptai bei takai. Daug dėmesio prižiūrėtojai žada skirti poilsiautojų saugumui ir vaikų pramogoms.

Pasak biudžetinės įstaigos "Klaipėdos paplūdimiai" direktoriaus Virginijaus Urbono, šiemet gražinti pliažų suskubta anksčiau dėl neįprastai šiltos žiemos.

"Spaudžia orai. Jei taip sparčiai šiltės, tai gal ir sezonas anksčiau prasidės", – svarstė V.Urbonas.

Šiuo metu vyksta didelės šilumos nereikalaujantys darbai: šluojami ir remontuojami takeliai, dažomos persirengimo kabinos, mat dalį jų apteršė vandalai.

Svarstoma sukurti daugiau pramogų mažiesiems poilsiautojams.

"Po žiemos kai kurie laiptai įlūžę, reikia sutvarkyti, kad žmonėms būtų saugu vaikščioti. Taip pat montuosime naują vaikų atrakcioną – trijų metrų aukščio laipiojimo piramidę Smiltynėje, Pirmojoje ir Antrojoje Melnragėse", – pasakojo pašnekovas.

Nuolat gerinamos ir patekimo į paplūdimius sąlygos neįgaliesiems, įrengiant ar atnaujinant nuovažas.

"Mūsų tikslas, kiek leidžia galimybės, integruoti neįgaliuosius. Kad jie galėtų nesunkiai patekti į bet kurį miesto paplūdimį", – teigė direktorius.

Stengiamasi spręsti ir, ko gero, vieną svarbiausių – tualetų klausimą.

"Pirmojoje Melnragėje prie molo suremontavome tualetą, iki sezono pradžios Giruliuose irgi atliksime kosmetinį tualeto remontą. Aišku, jeigu trūks, prašysime, kad pastatytų biotualetų. Žmonės nori, kad už 30 metrų stovėtų tualetas. Tačiau sąlygos pajūryje neleidžia kas tris metrus išmėtyti tualetų", – atkreipė dėmesį V.Urbonas.

Sezonas – ne už kalnų, tačiau jūriniai konteineriai, atsiradę praėjusią vasarą netoli Šiaurinio molo, tebestovi.

Nors gamtosaugininkai tikino matę tik leidimus organizuoti renginius, esą nebuvo jokių užuominų apie leidimą statyti prie jūros griozdiškus konteinerius, tačiau savininkai jų patraukti neskuba.

Nejuda: vaizdą gadinantys konteineriai pajūryje stovi nuo praėjusios vasaros. (Vytauto Liaudanskio nuotr.)

Dienraštis primena, kad Klaipėdos krašto vandens sporto asociacija Melnragėje pasistatė kelis jūrinius konteinerius ir ketino juose įkurdinti stovyklą išmokti plaukti norintiems vaikams, o vakarais šioje vietoje organizuoti pramogas.

Vos tik pajūryje atsirado konteinerių, įvairios institucijos dėl to pradėjo gauti skundų.

GALERIJA

  • Vasaros sezonas prasidės anksčiau?
  • Vasaros sezonas prasidės anksčiau?
  • Vasaros sezonas prasidės anksčiau?
  • Vasaros sezonas prasidės anksčiau?
  • Vasaros sezonas prasidės anksčiau?
  • Vasaros sezonas prasidės anksčiau?
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Gelbėtojas

susmego liberalų priekabėlė pinigai ir atkatai į smėlį. Biznis uzbuksavo

Gaišenos liberalai

konteineriai beverčiai kaip ir vagys liberalai

nuomonė

Skurdo grimasos - tie konteineriai, darkantys ir taip skurdžiai atrodantį pajūrį. Jokio meninio akcento nepamatysi. Suremontuoti ir nušluoti laiptus per mažas indėlis į poilsio zonas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS