Dviejų Klaipėdos rajono gyventojų namuose rasta naminės degtinės ir įranga | kl.lt

DVIEJŲ KLAIPĖDOS RAJONO GYVENTOJŲ NAMUOSE RASTA NAMINĖS DEGTINĖS IR ĮRANGA

  • 7

Dviejų Klaipėdos rajono gyventojų namuose rasta naminės degtinės ir įranga jai gaminti.

Antradienį Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai gavo net du pranešimus iš Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Klaipėdos valdybos pareigūno dėl galimo neteisėto disponavimo namine degtine.

Apie 13 val. pareigūnai buvo iškviesti į Tarvydų kaime esančią 1973 metais gimusiam vyrui priklausančią sodybą. Čia lauko sandėliuke buvo rastos dvi medinės 20 litrų talpos statinės. Jos buvo pilnos skysčio, skleidžiančio specifinį naminės degtinės kvapą.

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, apžiūrėję gyvenamąjį namą, pareigūnai sandėliuke dar rado 17 pilnų ir vieną puspilnį 3 litrų talpos stiklainį su galimai namine degtine užpiltomis uogomis. Iš viso sodyboje rasta ir paimta apie 92 litrai, kaip įtariama, naminės degtinės.

Po kelių valandų, apie 15 val., buvo gautas dar vienas analogiškas aplinkosaugininkų pranešimas. Jucaičių kaime esančiame 1974 metais gimusio vyro vasarnamyje pareigūnai rado ir paėmė savadarbę įrangą ir keturias statines, kuriose buvo apie 400 litrų raugo, kaip įtariama, skirtus naminei degtinei gaminti.

Taip pat buvo rasti penki plastikiniai indai ir kibiras, į kuriuos buvo supilstytas skystis skleidžiantis specifinį naminės degtinės kvapą – iš viso apie 23 litrai.

Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto stiprių naminių alkoholinių gėrimų, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo. 1973 ir 1974 metais gimusiems vyrams įteikti šaukimai atvykti į apklausas.

1973 metais gimusiam, už analogišką nusikalstamą veiką jau teistam ir 1974 metais gimusiam, anksčiau į pareigūnų akiratį nepakliuvusiam vyrui gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Povilas

Rajono aplinkos apsaugos darbuotojas yra policijos bendras, skundikas, saugokitės.

klp

Aš suprantu įstatymų leidėjus - jie gyvena kitame pasaulyje ir yra atitrūkę nuo žemės. Bet nesuprantu paprasto policininko, kuris uogomis užpiltą naminukę atima iš "nusikaltėlio".... Ar ten vien "Švonderiai" belikę ?

kaip cia dabar gaunas,

Jeigu narkotikus galima del saves ,tai kodel samagono negalima del davo vartojimo,jus pazeidziat mano teises,
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS