FNTT: dėvėtų drabužių parduotuvių tinklas, įtariama, nuslėpė apie 150 tūkst. eurų | kl.lt

FNTT: DĖVĖTŲ DRABUŽIŲ PARDUOTUVIŲ TINKLAS, ĮTARIAMA, NUSLĖPĖ APIE 150 TŪKST. EURŲ

  • 4

Plungėje ir aplinkiniuose rajonuose veikiantis dėvėtų drabužių parduotuvių tinklas, įtariama, nuslėpė apie 150 tūkst. eurų gautų pajamų, pirmadienį pranešė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

Pasak FNTT, tokią iš pardavimų gautą sumą Plungėje, Tauragėje ir Gargžduose parduotuves turintis tinklas, manoma, nuslėpė per dvejus metus.

Parduotuvėse ir kitose su įmone susijusiose vietose atliktų kratų metu pareigūnai ir Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai rado apie 10 tūkst. eurų grynųjų pinigų, įtariama, kad tai – neapskaitytos vienos savaitės pajamos.

Ikiteisminio tyrimo metu taip pat nustatyta, kad įmonė mokėdavo darbuotojams atlyginimus iš niekur neapskaitytų pajamų. Anot FNTT, daugiau nei 20 darbuotojų turinti įmonė taip galėjo išmokėti daugiau nei 40 tūkst. eurų.

Manoma, kad iš viso įmonė galėjo nuslėpti apie 50 tūkst. eurų privalomų sumokėti mokesčių.

Įmonės vadovui pareikšti įtarimai dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo ir neteisingų duomenų apie pajamas pateikimo.

Taip pat jam apribotos galimybės disponuoti įmonės bei asmeniniu turtu ir paskirtos kardomosios priemonės.

Už neteisingų duomenų apie pajamas pateikimą numatoma griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Už apgaulingos buhalterinės apskaitos tvarkymą gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja ir jį kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

>

Aha, neuzauginto "avino" dalybos?Vadovaujantis "norais","mokesciai", butu panaudoti,"tasiu studijoms","ostapo tiltams","menulio bliudams",auksinems trinkelems,"stebuklingiems" autobusams,svajaku parkomatams,"zalioms" rodyklems,savUUUvaldybes apsaugai nuo gyventoju, "giruliu slakbaumams",a ne ???

lins

esat apgailetini kurie dirbate ir nepranesate...skursite ir toliau?

Laima

Esu dirbusi šitoje parduotuvėje. Tikriausiai nerasi baisesenių ir šykštesnių žmonių už Launedva parduotuvės savininkus. Suprekiaudavom 1800 € o įmušti galėjome tik 300€.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS