Klaipėdoje itin neblaivios poros konfliktas baigėsi sužalojimu peiliu | kl.lt

KLAIPĖDOJE ITIN NEBLAIVIOS POROS KONFLIKTAS BAIGĖSI SUŽALOJIMU PEILIU

  • 1

Klaipėdoje stipriai nuo alkoholio apsvaigusi moteris peiliu sužalojo taip pat neblaivų vyrą.

Kaip pranešė uostamiesčio policija, trečiadienį, po 16 val., namuose Kretingos gatvėje per konfliktą neblaivi ( 3,34 prom.) 25 metų moteris peiliu sužalojo neblaivų (3,50 prom.) 31 metų vyrą.

Nukentėjusysis medicinos pagalbos atsisakė.

Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Ernestas.

Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Gyvenimo tikrovė nors ir jaučia herojiškumo didingumą, bet jį nuslepia kaip perlus vandens gelmių kiauteliuose. Reikia dinamiškų, dvasių asmenybių, kurios pajėgtų vertingus herojizmo brangakmenis iškelti į saulės šviesą, kad jų vertingumas paveiktų ir dabarties abejinguosius ir ateities kartoms paliktų aukos pavyzdį. Lietuvos Respublikos Velnio išpažintojų antieuropossąjungos atsišaukimų platinimas eurosąjungosfikacija. Lietuvos Respublikos Kauno vpk. Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys. Valdas Adamkus, Andrius Kubilius.Gintaras Petrauskas, Povilas Mačiulis, Andrius Palionis, Mantas Jurgutis, Visvaldas Matijošaitis, Rūta Simkautytė-Kundrauskė. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT 3294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius. Atžvilgiai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS